Wpis z mikrobloga

Moja żona bardzo się ucieszyła kiedy zobaczyła tak wiele komplementów z Waszej strony. Cały dzień się uśmiechała z tego powodu. Postanowiła specjalnie dla Was jebnąć fotkę!
Przy okazji zapraszam na nasz kanał youtube: https://www.youtube.com/channel/UCeAxadlJo6Q6Gslnhqqf3hg
Druga część relacji z naszej wyprawy na wiejskie wesele w Chinach już w ten weekend.
Linki do fejsbunia i insta w opisie filmów na youtube.
#pokazrozowegopaska #pokazmorde #chiny #tosachiny #azjatki #ladnapani
LuckyStrike - Moja żona bardzo się ucieszyła kiedy zobaczyła tak wiele komplementów z...

źródło: comment_1599843949P5VN4lMqLvUkk8gCLuO8On.jpg

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
ma za ciemną skórę i za duże usta jak na gusta Chińczyków


@LuckyStrike: tak, w państwie gdzie jest 70 mln więcej facetów od kobiet przejmują się wielkością ust i odcieniem skóry.
I jednocześnie masa Chińczyków leci do Afryki, żeby sobie szukać żon.

W co ty #!$%@? grasz, w co ty gradx xd przyznaj się, że na białego poleciała. Skośnookie z chińskiego odpowiednika tagu #przegryw by ciebie zaciukaly
Pomarancza_2310 - > ma za ciemną skórę i za duże usta jak na gusta Chińczyków

@Luc...

źródło: comment_1599853554YMu2adSLUXrrbbX8moeUrf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@LuckyStrike:

pomagałem typiarzowi z Nigerii ogarnąć zakup hełmów dla lotnictwa Armii Nigeryjskiej, no i jego

dziewczyna (pół Libanka pół Polka urodzona i wychowana w Nowym Jorku) była najlepszą psiapsiółką mojej (wtedy

jeszcze nie) żony


Co do #!$%@?
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: jeżu dajcie mi taką Chinkę (ʘʘ)


@Bodzias1844: #!$%@? to jedź i sobie przygruchaj, nie będzie z tym większego problemu bo azjatki lecą na białych. A nie tylko daj daj, mam ci przywieźć pod drzwi czy co? Rusz dupę. OP ruszył i ma. Ja też ruszyłem i mam Filipinkę, a na wykopie same dajdaje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@LuckyStrike: Azjatki najlepsze, tez mam swoją ( ͡° ͜ʖ ͡°) za duże usta i za ciemna xD #!$%@? ci chińczycy
Pozdr, kanał oglądam od początku prawie, robcie winycj filmów!
  • Odpowiedz