Wpis z mikrobloga

Moja żona bardzo się ucieszyła kiedy zobaczyła tak wiele komplementów z Waszej strony. Cały dzień się uśmiechała z tego powodu. Postanowiła specjalnie dla Was jebnąć fotkę!
Przy okazji zapraszam na nasz kanał youtube: https://www.youtube.com/channel/UCeAxadlJo6Q6Gslnhqqf3hg
Druga część relacji z naszej wyprawy na wiejskie wesele w Chinach już w ten weekend.
Linki do fejsbunia i insta w opisie filmów na youtube.
#pokazrozowegopaska #pokazmorde #chiny #tosachiny #azjatki #ladnapani
Pobierz
źródło: comment_1599843949P5VN4lMqLvUkk8gCLuO8On.jpg
  • 107
@Pomarancza_2310: więc twierdzisz, że gdy mężczyzn jest zbyt dużo to przestają mieć jakiś kanon piękna i uznają za równie atrakcyjne wszystko co ma dziurę? Kobiete z porażeniem mózgowym też uznają za atrakcyjną, bo jest ich 70mln wiecej?

Polacy jadą do Azji po żony, czy to znaczy, że wszyscy lubią brunetki?

Tyle pytań bez odpowiedzi
@LuckyStrike Może obejrzałem za mało Waszych filmów jeszcze ale mam pytanie. Mianowicie czy znasz chiński język? Po ostatnim filmów nie potrafię wywnioskować czy porozumiewacie się po angielsku czy po chińsku:)
@LuckyStrike: to ta sama dziewczyna co z YT? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bez obrazy, bardzo fajna kobieta, ale też świetne fotki i świetnie porobiona, Mirkom się wydaje, że to jakaś supermodelka 11/10, gdzie w gruncie rzeczy to typowa azjatycka uroda, żeby nie było - mi się podoba i ten typ urody i Twoja żona, natomiast tapeta i światło robią 90% roboty, co wie każda influencerka ( ͡
Pobierz
źródło: comment_1599918639gSnsk0A4zNU6HdbO7kV6VG.jpg