Wpis z mikrobloga

Mam kilka koleżanek ze stowarzyszeń katolickich, z tych które są w związku to ŻADNA z nich nie ma chłopaka którego tam poznała, jedna mi powiedziała, że gardzi nimi, a jak się zapytałem dlaczego, to wymijająco odpowiadała, druga mówi, że oni są "jacyś tacyś". xd
Niewtajemniczonych może to dziwić, skoro teoretycznie to idealne osoby dla takich dziewczyn, wyznające przecież te same zasady, ale wiadomo, natura swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°), jakimś dziwnym trafem ułożeni grzeczni chłopcy nie wzbudzają zainteresowania swoich koleżanek, a na chłopaka to można wziąć pijącego i regularnie imprezującego przystojniaka, przecież ona go naprawi xD.
#przegryw #logikarozowychpaskow #blackpill #p0lka
  • 20
@DuzyKot: kumpela mi opowiadała o związku z gościem z oazy.

Przelizała się z nim w wieku 15 lat i zrobiła mu loda (chciał). Na drugi dzień z pretensjami, że go uwiodła, kazał się jej wyspowiadać i że będą musieli chodzić ze sobą bez seksu do 18 lat a potem ślub :)

No to się tym laskom nie dziwię że na to nie idą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DuzyKot no coś Ty, to dopiero bagno. Kiedyś miałem dziewczyne właśnie taką świetojebliwą, aktualnie jest w konkubinacie z 15 lat starszym typem i mają 2 nieślubnych dzieci i ogólnie wieje patologią xD
@DuzyKot osobiście znam taka parę są już narzeczonymi poznali się właśnie w takim stowarzyszeniu, ale gość długo nie mógł przebolec, że laska ma zerwana plombę i może nie byłoby to aż tak dziwne gdyby nie fakt że mają już prawie po 40lat
@DuzyKot: No nie wiem, byłem kiedyś na weselu pary ze wspólnoty religijnej. Poznali się we wspólnocie, na weselu wszyscy młodzi ludzie oprócz mnie i mojej różwej byli ze wspólnoty, ci w związkach też mieli drugą półówkę ze wspólnoty. Zależy od ludzi.
osobiście znam taka parę są już narzeczonymi poznali się właśnie w takim stowarzyszeniu, ale gość długo nie mógł przebolec, że laska ma zerwana plombę i może nie byłoby to aż tak dziwne gdyby nie fakt że mają już prawie po 40lat


@rafal_13: gość był prawiczkiem? Jak tak i to zaakceptował to jest idiotą. Co w tym dziwnego że mieli po 40 lat, skoro np on sam mógł nikogo nie mieć? Wtedy