Wpis z mikrobloga

@Steczny: ja pamiętam jak zmieniłem w HTML swoje oceny w e-dzienniku. Teksty starszych "no, no. Teraz to się widać wziąłeś do nauki. Coś się uczysz itd" ( ͡° ͜ʖ ͡°) jedynie modliłem się o to, żeby nie zamknęła strony itd bo jest nie into komputery i cięzko by było wyjaśnić oceny które ujdą zamieniające się w oceny #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@jar3cki12: @NickciN: Pffff, ja byłem jednym z pierwszych roczników z librusem. Oczywiście laptop z windoze + ówczesna wiedza z administracji na poziomie "heh, umiem otworzyć .html w przeglądarce" nie pomagały, ale szczęśliwie stary firefox z pierdyliardem dodatków, posiadał dodatek redirector, a dev-mode przeglądarki pozwalał na zmianę niektórych rzeczy.
Miałem jednak moralną zasadę, której trzymałem się do końca nauki, a mianowicie nigdy nie dostawiłem sobie czy też nie zmieniłem
  • Odpowiedz
@tellet: Ja #!$%@?, jakie wygibasy. To ja już wolałem klasyczne zjeby po wywiadówkach, najgorsze że byłem średnim uczeniem, więc nigdy nie wiedziałem jaka była skala #!$%@?. Poza minimum KPI ustalonym na poziomie 4.0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zrodzony_w_przegrywie: mnie zawsze bardziej interesuje znajdowanie słabych punktów i nadużywanie systemu, nawet jeżeli kosztuje to więcej wysiłku. W praktyce ten "większy wysiłek" to dług techniczny, który szybko się spłaca. Tak właściwie to człowiek chyba nawet bardziej się rozwija takimi łamigłówkami niż ryciem czegoś na pamięć albo wypełnianiem jakiś powtarzalnych procedur.
Dobre oceny to może mieć każdy jak zakuje, ale żeby rozgryźć jakiś system to już trzeba mieć łeb xd
  • Odpowiedz
@zrodzony_w_przegrywie: ale wtedy nie wchodził poziom w multiku, nie wiedziałeś jaka jest najnowsza gra, w którą wszyscy grają i nie gadało się z zagranicznymi znajomkami ze steama na micu.


Do tego zakuwanie jakiegoś #!$%@?, gdzie z większości przedmiotów i tak się już nie pamięta materiału... Z rzeczonego niemca szybciej się nauczyłem porozumiewać przez rozmowę z helmutami na serwerach, niż przez #!$%@? mnie do zaawansowanej grupy z jakąś #!$%@?ą tłukącą nam der/den/dem itp. odmiany miliarda słówek, bez jakiejkolwiek nauki wymowy. czy budowania zdań.
Czemu #!$%@? mnie do grupy "zaawansowanej"? Bo nieopatrznie zaznaczyłem poprawnie kilka odpowiedzi, więc w gąszczu 0/20 moje śmieszne 8 czy tam kilka punktów wyglądało jak jakaś gwiazda, a nie chciało im się tworzyć dwóch grup
  • Odpowiedz
musiałby się uczyć żeby umieć to zrobić


@virusriddle: no musiałby się uczyć ale na pewno nie w szkole. Jak jesteś w technikum to możesz się nauczyć starego php 5, html bez semantyki i atrybutów aria, css bez najważniejszych rzeczy jak media queries czy transition, transform, keyframes, starego jsa i walidowania formularzy po stronie klienta (moje ulubione <3)
Jak nie jesteś w technikum to sobie możesz co najwyżej żółwia w lewo
  • Odpowiedz