Wpis z mikrobloga

to wolnościowcy i tak zakażą jej przerwania ciąży pod karą więzienia. Podobny scenariusz czeka zgwałcone kobiety oraz te, którym ciąża śmiertelnie zagraża.


Fun Fact
@Ojciec_Slabeusz zaserwował wam oczywiste, oczerniające Konfederację kłamstwo, bo Konfederacja nie ma czegoś takiego w swoim programie i żaden wolnościowiec czegoś takiego nie popiera.

Dobra wiadomość: Nabrałeś na swoje kłamstwo ponad 300 osób, które zaplusowały Twój wpis.
Zła wiadomość: Te 300 osób jest niczym w porównaniu do półtoramilionowego, 8 %-owego elektoratu Konfederacji, więc c---a zdziałałeś i c---a zdziałasz xD

Przykro mi ¯\_(ツ)_/¯

#neuropa #konfederacja #aborcja
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Back_Space:

zaserwował wam oczywiste, oczerniające Konfederację kłamstwo


To co miał na myśli Krzysiu Bosak w kampanii wyborczej jak mówił, że zależy mu na pełnej ochronie życia poczętego oraz co oznaczał romans konfederatów z Kają Godek?
  • Odpowiedz
@Ojciec_Slabeusz: Nie wiem co miał na myśli w kampanii Krzysztof Bosak, ja odniosłem się tylko do Twojego wpisu oczerniającego Konfederację i jej program, w dupie mam prywatne myśli Krzysztofa Bosaka (zresztą nawet w przypadku jego myśli skłamałeś, bo nawet on popiera legalną aborcję, gdy ciąża zagraża życiu kobiety).
  • Odpowiedz
@Back_Space:

119 posłów i posłanek PiS, Konfederacji, Kukiz’15 podpisało się pod wnioskiem o uznanie jednej z trzech przesłanek do legalnej aborcji (gdy „badania prenatalne lub inne przesłanki medyczne wskazują na duże prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu”), za niezgodną z konstytucją.
  • Odpowiedz
@rothen: To, że Konfederacja składa się w większości z wolnościowców z Partii Wolność. To najbardziej wolnościowa partia w sejmie (choć byłaby jeszcze bardziej wolnościowa bez RN - to wiele mówi o polskim sejmie, skoro nawet z RN są najbardziej wolnościowi na tle innych ekip).

Fakt, nie opinia.
  • Odpowiedz
@Back_Space:

I gdzie w tym cytacie są rzeczy, o których wcześniej napisałeś, oczerniając Konfederację?


Jest to, że Konfederacja jest przeciwko legalnej aborcji w przypadku wad płodu i dała temu wyraz w podpisaniu się pod projektem, a gdyby ta przesłanka w świetle prawa przestałaby być podstawą do legalnej aborcji aborcja w takim przypadku stałaby się
  • Odpowiedz
@Ojciec_Slabeusz: Zadałem proste pytanie: gdzie w tym cytacie są rzeczy, o których wcześniej napisałeś, oczerniając Konfederację? Gdzie jest g---t lub zagrożenie życia matki? Odpowiadasz na to pytanie, albo kończysz karierę pod tym postem, bo nie chce mi się przeciągać dyskusji.

Na razie pozostajemy przy moim poście. Oczerniłeś Konfederację i oszukałeś 300 osób, ale nic ci to nie da, bo co to jest 300 osób na tle jej coraz większego elektoratu
  • Odpowiedz
@Back_Space:

Zadałem proste pytanie: gdzie w tym cytacie są rzeczy, o których wcześniej napisałeś, oczerniając Konfederację? Odpowiadasz na to pytanie, albo kończysz karierę pod tym postem, bo nie chce mi się przeciągać dyskusji.


Odpowiedziałem ci na pytanie najprościej jak pięciolatkowi, a że ty udajesz i zatykasz uszy to już nie moja sprawa. Spokojnie jeszcze wyrośniesz z tej sympatii do swojej partii xd
  • Odpowiedz
@Ojciec_Slabeusz: Ad Personam i chwytanie się tanich wyzwisk z wiekiem oponenta, jaka tandeta :D
Nawet pisowskie trolle są bardziej kreatywne w obrażaniu, gdy nie mają argumentów.

No ale cóż, skoro ich nie masz i zacząłeś mnie obrażać, to kończymy dyskusję twoją porażką. Oczerniłeś i skłamałeś n/t Konfederacji, to jest fakt.

Także wracamy do
  • Odpowiedz
@wolny_kangur: Ech, za szybko przeszliście na wyzwiska, nie wychwyciłem :( Niemniej jednak, skoro już piszę, to napiszę, myślę, że powinieneś odpowiadać nie atakując w głupi sposób pokazując swój brak argumentów, odpowiadać tak, żeby dać do zrozumienia wszystkim, że Twój rozmówca się ośmieszył, ale bez wycieczek osobistych.
  • Odpowiedz