Wpis z mikrobloga

Dostałam na czteromiesięcznicę piękną zawieszkę na łańcuszek z kluczykiem do serca chłopaka, pudełeczko z pralinkami i do tego śliczny bukiecik.
Chłopak poprosił żebym poczęstowała go czekoladką, bo jest ciekawy smaku i po otworzeniu pudełeczka znalazłam grawerowaną kłódkę z sercem.
Codzienna dawka dopaminy i oxytocyny sprawia, że czuję zacieranie się granicy pomiędzy zakochaniem a miłością. Rodzice mojego niebieskiego musieli otaczać się dużą miłością, że urodził się taki kochany. Nie mogę się doczekać czym zaskoczy mnie na oświadczyny ()

#milosc #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
poisonandwine - Dostałam na czteromiesięcznicę piękną zawieszkę na łańcuszek z kluczy...

źródło: comment_1599761575Vppd2LPWY92YkK4sJGJAaO.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ja #!$%@?, żaden nie napiszę że fajnie, że się cieszycie cudzym szczęściem tylko jakieś pierdy xd nie dziwne że ludzie was nie lubią

@Kowixx: ehhh to jest w sumie takie śmieszne że prawda tak was boli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@poisonandwine fajnie, szanować takiego niebieskiego. I szanować taka różową, która to docenia i cieszy się z takich rzeczy (nie #!$%@? tego!).

Nie zgodzę się tylko z tym:

Rodzice mojego niebieskiego musieli otaczać się dużą miłością, że urodził się taki kochany. Błędne założenie. Równie dobrze niebieskiemu rodzice mogli nigdy nawet nie powiedzieć, że go kochają, mogli go nie przytulać, mogli między sobą nie okazywać (ani nie mieć) ani grama miłości - i
  • Odpowiedz