Wpis z mikrobloga

Dziękuję wszystkim którzy wpłacili do tej pory pieniądze na zrzutkę https://zrzutka.pl/5sacpm To bardzo duża pomoc ;) oraz tym którzy wspierają mnie w komentarzach i w wiadomościach prywatnych.1 października mam umówioną wizytę u psychiatry.Bębenek już się zrósł, lecz niestety nie słyszę tak jak kiedyś.Czekam na kontrolę u laryngologa.O wszystkich ważniejszych informacjach będę wołać.Dziękuje #busemprzezpatologie #patologiazewsi #polska
  • 9
@Wyalienowany: podejrzewam, że gojenie słuchu to będzie proces, miejmy nadzieję , że Ci się polepszy, bierz/wnioskuj o aparat czy będziesz go używał czy nie. Jedź #!$%@?ę na wszystkich możliwych płaszczyznach. U psychologa mów że oprócz fobii społecznej masz depresję, która jest spowodowana fobią społeczną i kompleksami powstałymi na wskutek urazu, który Ci zafundował. #!$%@? śmiało,że nie widzisz sensu w swoim życiu bo chciałeś zostać dyrygentem,gitarzysta czy DJ, a ta #!$%@? #!$%@?ła
@cogood9 Dziękuję za mega pomocny komentarz ! Wezmę wszystko pod uwagę.Pojawił mi się nowy lęk, a dokładnie lęk przed otwieraniem furki.Mam wrażenie, że jak otworze to ktoś będzie stać przed furką i będzie mnie próbował uderzyć.Nie czuje się bezpiecznie...