Wpis z mikrobloga

#perfumy
Za każdym razem, gdy jakiś "laik" pyta o perfumy, każdy od razu poleca Kourosa, ale to już dawno przestało być śmieszne. Może wytypujemy nowego "króla żartów"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zgłaszam pierwszego kandydata:
*Ted Lapidus Pour Homme* - jest tani, pachnie jak kibel na dworcu wypełniony ananasami, a "promieniuje" jak Czarnobyl w 86'. To nie jest zapach dla zwykłego śmiertelnika.
  • 38
  • Odpowiedz
@KaraczenMasta: Kouros nie jest śmieszny bo to świetny zapach i ikona. Lapidus byłby lepszy do trollowania bo jest tani i wiele laikow by łyknęło baita i kupiło w ciemno. Natomiast ja jestem przeciwny takiemu wkręcaniu. Większa satysfakcja jest zawsze z dobrych rad i zadowolonych mireczkow.
  • Odpowiedz
@alvaro1989: Ted Lapidus Pour Homme to też jest świetny, klasyczny zapach, ale podobnie jak Kouros, kupienie flakonu w ciemno może być (i najpewniej będzie) strzałem w stopę. Kouros jest przy okazji znacznie droższy
  • Odpowiedz
@mateelv: a w tym "trollingu Kourosem" chodzi o to, że to zapach który zupełnie nie wpisuje się w dzisiejsze standardy i estetykę, stąd też zbiera bardzo mieszane opinie od otoczenia. Dla jednych jest objawieniem i "królem perfum", dla innych zapachem kibla na dworcu.
  • Odpowiedz
@KaraczenMasta: dobry pomysł, dzięki temu będziemy mieli pewność, że nikt nowy nie dołączy do tego elitarnego hobby, a na tagu zamiast nowych użytkowników i wartościowych wpisów będziemy mieli ciągle te same pytania o zapach na randkę i wesele, które będą pierwszymi i ostatnimi wpisami użytkównika.
  • Odpowiedz