Wpis z mikrobloga

#perfumy
Za każdym razem, gdy jakiś "laik" pyta o perfumy, każdy od razu poleca Kourosa, ale to już dawno przestało być śmieszne. Może wytypujemy nowego "króla żartów"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zgłaszam pierwszego kandydata:
*Ted Lapidus Pour Homme* - jest tani, pachnie jak kibel na dworcu wypełniony ananasami, a "promieniuje" jak Czarnobyl w 86'. To nie jest zapach dla zwykłego śmiertelnika.
  • 38
  • Odpowiedz
@wujekwichura: jeśli ktoś nie jest w stanie zrobić MINIMALNEGO rozeznania (serio, Google nie gryzie i jeśli koniecznie zależy tej osobie na opinii wykopków to da radę też ustawić wyszukiwanie na domenę wykop.pl) to niech się nie dziwi że pryz 10. pytaniu o perfumy na wesele w ciągu tygodnia dostaje propozycje smrodów ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@KaraczenMasta dzięki temu wspaniałemu miejscu zaopatrzyłem się w próbkę Kourosa. Po psiknieciu zostałem wyrzucony z domu, a gdy spacerowałem i spotkałem znajomych to spytali dosłownie "go tak je*ie?" xD Na tym moja przygoda z tym zapachem się skończyła. :)
  • Odpowiedz
@wielad: otóż to, każdy obserwujący tag #perfumy powinien być dostępny na każde wezwanie i natychmiast udzielać odpowiedzi w 10. w tym tygodniu wpisie o treści "mirki jakie perfumy na wesele?" xd
  • Odpowiedz
@Reevder: Jeśli to nie jest świetny zapach to powiedz mi dlaczego jest taka ilośc dyskusji o nim. Zobacz ile nabitych postów na perfuforum, basenotes, recenzji na parfumo czy fragrze. Produkowany od 81 roku. Jakby się nie sprzedawał to by go już dawno ubili. A teraz święty graal charles de ritz czy parfum corps itp itd. Zapach ikona, oczywiście można go nienawidzić i się brzydzić. De gustibus non est disputandum.
  • Odpowiedz
nikt nie każe wam odpowiadać. Ale narażanie kogoś na straty finansowe z powodu żartu to już chamstwo


@wielad: nikt nikomu nie każe kupować, a opinie się weryfikuje. Powtórzę to co już napisałem, wszystko sprowadza się do wykonania minimalnego wysiłku ze strony poszukującego porady.
  • Odpowiedz
@Marmite: zwalczając głupotę i lenistwo poprzez zwykle chamstwo napędzany tylko spiralę nienawiści na tym portalu jak i całym internecie. WystarxZy takiej osobie odpisać żeby poszukała a nie wprowadzać go w błąd.
  • Odpowiedz
@wielad: nie to że się nie zgadzam, bo tak, ogólnie jestem bardzo przeciwny robieniu z tagu jakiegoś pseudoelitarnego #!$%@?łka dla wybranych, gdzie "kumaci" będą się nawzajem lizać po fiutach we własnym gronie, ale no ileż można odpowiadać cały czas tym samym na te same pytania.
  • Odpowiedz