Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, jak wykop zaczyna zamieniać się w komórkę Blood&Honour? Przecież znaleziska lądujące z płomieniem na głównej, a zwłaszcza ich tytuły spokojnie znalazłyby swoje miejsce w Daily Stormerze wydawanym w NSDAP przez Streichera, wydźwięk jest ten sam;
-nadciągający żydokomunizm
-bolszewickie hordy
-neomarksistowska rewolucja
-ochrońmy białą cywilizację, stop mieszaniu się ras
-murzyn, murzyn, murzyn, murzyn
-ŻYDZI
-aktywiści społeczni, ruchy feministyczne, przedstawiciele partii socjaldemokratycznych, lgbt
-ŻYYYYYYYYYYYYDZI

A poza główną, to widzę, że mirkoblog też nie zostaje w tyle. Leon Degrelle był zwykłym patriotą, Fuhrer to sympatyczny i oczytany jegomość chcący po prostu ochronić Europę przed bolszewizmem, faszystowska sekcja memów w #revoltagainsthemodernworld plus neonazistowski spęd w tagach #rac i #nsbm, np kawałek "Stałe Prawo", w którym Pan naziol Szczerski śpiewa:

Podstępne bolszewickie chwyty przestały działać na ten kraj, dziś narodowi socjaliści obmyją Twoją ziemię z ran

zaplusowało 6 osób SERIO????

Cieszy mnie, że Białek zaczął w końcu działać i prawackie przygłupy wylatują z permami po kolejnych dodawanych fejkach, ale moim zdaniem brunatna linia światopoglądowa wsiąkła zbyt głęboko w wykopową glebę, wystarczy spojrzeć ile wykopów mają znaleziska uderzające w grupy mniejszości rasowych czy seksualnych. Lata przyzwolenia na prawackie seansy nienawiści robią swoje i wcale się nie dziwię, że reklamodawcy mówią powoli: "dość".

#neuropa #bekazprawakow #wykop #gorzkiezale #nazizm
Pobierz wanghoi - Zauważyliście, jak wykop zaczyna zamieniać się w komórkę Blood&Honour? Prze...
źródło: comment_1599726747cnOgNL2Mw2zIwIm9qb2iKP.jpg
  • 84
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Poro6niec:

"Drodzy rodacy. Odbyłem przez ostatnie tygodnie wiele rozmów z ekspertami w dziedzinie psychologii, terapii dziecięcej, pedagogiki, psychiatrii oraz technologii. Razem ze swoimi doradcami uznaliśmy, że istnienie takich portali jak instagram, tiki-tok (i cała reszta tego tatałajstwa) ma destrukcyjny wpływ na naszą młodzież. Aby uchronić ją, oraz zaniepokojonych rodziców, od przyszłego miesiąca ich działalność zostaje na terenie Polski zablokowana"


Dziękuję, ale nie potrzebuję męża stanu, który będzie za mnie decydował, czy
@wanghoi:

A poza główną, to widzę, że mirkoblog też nie zostaje w tyle. Leon Degrelle był zwykłym patriotą, Fuhrer to sympatyczny i oczytany jegomość chcący po prostu ochronić Europę przed bolszewizmem, faszystowska sekcja memów w #revoltagainsthemodernworld plus neonazistowski spęd w tagach #rac i #nsbm


Dobry troll. Daję 5 Płonących Dusz na 10. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz Ignacy_Patzer - @wanghoi:

 A poza główną, to widzę, że mirkoblog też nie zostaje w ...
źródło: comment_1599733191EC705dZHoVsddltcoTmM9d.jpg
@wanghoi: Lewacka projekcja jak zwykle znowu rzuca się na mózg. Większość ludzi, wykopków też, tak naprawdę nie lubuje się w żadnych radykalnych poglądach. Zachęcają ich do tego dopiero absurdalnie moralistyczne postępowania nowej lewicy. W tym wszystkim autentycznie wyrażana jest tylko pogarda dla państwa Izrael i niechęć do (((narodu wybranego))). A w ogóle "Stałe prawo" to znakomity utwór, jeden z lepszych na płycie.
@wanghoi: O CHOLERA! O CHOLLLLLERA JASNA!! Ej, słuchaj, nadal z nami jesteś? Daj jakiś znak, czy coś, zaplusuj chociaż mój komentarz, abym wiedział, że nic Ci nie jest. Bardzo się martwię. No przecież widok germańskiego woja z pewnością musiał wywołać u Ciebie antyfaszystowski wylew, i jeszcze ta swastyka.....o jezus maria, aż mi się gorąco na karku zrobiło

Odpisz, proszę. PROSZĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ
@MKULTRA: Honor to znakomity zespół, #!$%@?ąc zupełnie od przekazu politycznego i nawet z tym nie handluj. W czym niby miałby być zresztą gorszy od ikon popkultury typu Dylana czy Younga, nie wiem. To zresztą absurdalne porównywać Szczerego do tych pozostałch dwóch. Zupełnie inna muzyka, o zupełnie innym stylu i ładunku emocjonalnym, pełniąca inną rolę estetyczną.
a co merytorycznego jest w artykułach sprzed 6 lat, często fejkowych i z niesprawdzonych źródełXD?


@Ulyssos: Nie do tego piję, wanghoi po prostu wrzucił wszystko do jednego wora, w tym nagłaśnianie działań komunistycznych bojówek w usa - to też są jego zdaniem albo urojenia, albo kalkowanie nazistowskiej propagandy. Gdybym był sowieckim agentem to również używałbym hitlerowskiej karty pułapki do przykrycia swoich niecnych działań.
@wanghoi: nawet nie chcę się angażować w dyskusję z tymi dwunożnymi nowotworami których miejsce jest na stormfroncie, ale

Honor to znakomity zespół, #!$%@?ąc zupełnie od przekazu politycznego i nawet z tym nie handluj. W czym niby miałby być zresztą gorszy od ikon popkultury typu Dylana czy Younga, nie wiem


@anonimowy-anon: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD