Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak macie ostre zakwasy to idziecie ćwiczyć? Normalnie między treningami mam dzień przerwy. Powinienem iść dzisiaj ale dalej wszystko mnie boli że ledwo mogę się umyć pod prysznicem :P
#mikrokoksy #silownia
  • 14
  • Odpowiedz
@M83_: no skoro masz w planie dzisiaj trening, to dlaczego w ogóle zadajesz takie pytania. Masz iść to idziesz. Ech, coraz więcej amatorów pcha się do zabawy, mam nadzieję, że wejdzie ta ustawa i na siłownie będzie można chodzić tylko z zakwasami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@M83_: no ustawa zaproponowana przez ministra sportu, ze będą czujniki wytrenowania.
Jeśli walisz w #!$%@? w dobie covid to nie wpuszczają bo i tak nie osiągniesz przyrostów, czyli zajmujesz miejsce na siłowni a tym samym narażasz siebie i innych na wirusa.

Będą mogli chodzić tylko Ci co faktycznie ćwiczą, a nie siedzą na telefonie.
Brzmi to trochę absurdalnie ale jak się tak zdrowo zastanowić to ma to sens.
Dlatego jak masz
  • Odpowiedz
@M83_: jeśli zakwasy nie ograniczają ci możliwości zrobienia treningu innych partii to rób czemu nie, a jeśli masz problem i robisz trening na tzw #!$%@? to odczekaj zregeneruj się dobrze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Reevder: @Estetykatopodstawa: @PrawyKuba: Może rozruszam się do wieczora to pójdę bo miałem iść rano. Ale masz rację nie ma sensu jak dobrze technicznie nie wykonam ćwiczeń. Myślałem że się prześpię i przejdzie ale drugi dzień już mnie to męczy. Dzięki za odpowiedzi jesteście bardzo pomocni
  • Odpowiedz