Wpis z mikrobloga

@MrMate: Sąsiad zrobił tak w kuchni fragment ściany farbą tablicową. Nie wiem czy coś zepsuł, czy nieumiejętnie mu to zrobili, ale po kilku umyciach takiej tablicy zaczęła odpadać gładź, która była pod spodem. Może za dużo wody do tego używał, nie wiem.
Nie mam doświadczenia z farbą tablicową - ale generalnie, nie polecam tablicy z kredą w domu - strasznie wszystko dookoła jest potem usyfione pyłem.

W warunkach domowych o wiele lepiej się IMHO sprawdzają pisaki tablicowe - a do nich wystarczy jakakolwiek gładka powierzchnia.
@BebZol05: da się kupić jedną bądź drugą w polsce? Szczególnie ta druga wydaje się spoko, ale dzieciak ma półtora roku, więc z pisakiem to będzie cały czarny.

@RandomowyMirek: mam robocika sprzątającego powinien ogarnąć chyba, problem jest z wiekiem dziecka jw.
@MrMate: farbę tablicową kupisz bez problemu. Pół litra afair 60-80pln.
O masie tylko czytałem że jest coś takiego.
To, czego lepiej użyć zależy od stanu ściany na której chcesz to zrobić.
Wszystko wokół będzie #!$%@? z kredy.

Lepsza jest folia suchościeralna + mazaki
@MrMate: Radziłbym popytac w większych sklepach z farbami czy współpracują z tą marką, lub przez ebay niemiecki ( sprawdzić przed zamówienie. czy na PL wysyłają )
@Felonious_Gru: mam tablice edukacyjną. Ma tam kontakty, włączniki itp. Od kiedy mamy tablice nigdy nie zainteresowął się kontaktami czy włącznikami na ścianie. Więc działa podejście daj możliwość i naucz gdzie może ;)
@MrMate pisze się jak normalnym markerem, tylko zmywa się łatwo jak kreda.
Jutro jak się przypomnisz w ciągu dnia to Ci podam jakiej firmy są najlepsze.

W pracy mamy tablice i już kupowałem wszystkie dostępne na rynku, aż trafiłem na najlepsze (niektóre twarde i ciężko piszą, niektóre nie dało się praktycznie zmyć bo zostają ślady)