Wpis z mikrobloga

@Brightsider: 160 zeta to w cholere za drogo. Konsola wychodzi 95 złoty miesięcznie za 24 miesiaće, Ultimate kupisz w promocji bez problemu na rok za 200 zeta. Tutaj przepłacasz ok. 800 zeta
  • Odpowiedz
@hekktik: 160 zł za konsole z abonamentem miesiecznie przez 2 lata.Tak,dużo ciekawych gierek jest dodawanych na dłuższy lub krótszy okres czasu,ostatnio był RDR2 czy GTA V,wiesiek 3 też cały czas dostępny.Są też wszystkie exclusivy premierowo
  • Odpowiedz
@Danio_1992: Hmm czy ja wiem.Jak na razie to z takich większych plusów na pewno jest cena.Chyba każdy spodziewał się że bedzię sporo drożej,z kolei plejak jestem pewny że swoje będzie kosztował bo nie mają opcji nadrobienia sobie strat abonamentami
  • Odpowiedz
@Brightsider: no rdr2 i gta v czyli gry umowmy sie stare, tak samo jak wiesiek. sam w sobie MS ma (niestety) exow tyle co kot naplakal wiec raz na x miesiecy jakas lepsza gra od ich 1st/3rd party raczej nie zwojuje tutaj rynku
@Danio_1992: xbox juz przegral te generacje tak samo jak przegral kazda poprzednia takze nie ma co rozkminic. co generacje te same p--------o a pozniej jak
  • Odpowiedz
@Ever_Ns: Halo, halo to nie jest tylko rata za sprzęt tylko Gamepass ultimate w też wchodzi - koszt to około 55 zł. Czyli zwykły Xbox Series X wychodzi rata 50 zł a za XSX koło 100 zł. Teraz przelicz to.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ever_Ns: No niestety, ale teraz to się będzie bardziej opłacać bo jest razem z EA Play.

Mega deal to będzie. Serio. Gdyby można było abo dzielić na 4 jak w netflixie. O Panie, to byłby sztos już w ogóle.
  • Odpowiedz