Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Spotkała mnie dziś dość smutna sytuacja. Zostałem skierowany na staż z Urzędu Pracy, więc wszystkie dokumenty podpisałem i udałem się na rozmowę z pracodawcą. Na rozmowie właścicielka powiedziała co wymaga, ja powiedziałem, że mimo stażu będę szukał pracy. On się oburzyła i zapytała się czy jestem zainteresowany. Mówię, że muszę być zainteresowany, bo mnie wyrzucą z Urzędu. Napisała na umowie, że odmówiłem. Urząd pracy usunął mnie z listy bezrobotnych. Po co dają rozmowę skoro i tak nie można się nie zgodzić. Chciałem się zachować jak kulturalny człowiek i zachować się fair. Jak mogę się odwołać? Czy jest sens się odwoływać? Może ktoś pracuje w Urzędzie Pracy i wie jak to wygląda. #urzadpracy #pup #urzad #bezrobocie #praca

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f58bee88679b6c666e7b4f3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 7
@Tamozaplotem: Ale co miał zrobić, złapać pierwszą lepszą pracę którą mu zaproponują i podziękować? Może zarabiał 3k, jest bezrobotny a proponują mu 2k w jakimś januszeksie. Powiedział zgodnie z prawdą. Albo szuka pracy w branży a zaproponowano mu jakąś inną (w PUPie to wiadomo co jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).
TerminowaObywatelka: nie przejmuj się, to niech oni sobie zdadzą pytanie dlaczego nikt nie chce u nich pracować, urzędy pracy są po ty by wciskać komuś pracę/staże, których nikt nie chce, bo jest jednocześnie słabo płatna i z wrednymi ludźmi, dlatego normalną drogą nie znajdują pracownika, no i na stażu nie płacą mu z własnej kieszeni, więc chcą po prostu oszczędzić

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua