Wpis z mikrobloga

@wojna: Ok jakoś sobie poradzę, dzięki Mierczku za przypomnienie. 19 lat... czuję się staro. Ile to ja miałem wtedy 14? A potem wyszedł Medal of Honor Allied Assault i cały piękny okres gier i filmów osadzonych w 2WŚ. Ehh jakie piękne czasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wojna: mój przyjaciel kupił swego czasu mieszkanie z rynku wtórnego i maskownica była u niego na lodówce. On jej nie chciał więc od kopa od niego ją odkupiłem i tak już sobie wisi 4 rok. Najlepszy serial jaki w życiu widziałem, co roku sobie go odświeżam w sumie 3,5 miesiąca temu oglądałem jak siedziałem na L4 po wypadku. I również tęsknie za dobrymi tworami z tamtych lat.
  • Odpowiedz
@wojna: Oglądałem ten serial wielokrotnie, pierwszy raz w 2003 roku, gdy ogrywałem kampanię pierwszego Call of Duty. Kumpel dostał Band of Brothers na DVD od ojca w prezencie i zafascynowani oglądaliśmy, nie mając świadomości, że nic lepszego w tej tematyce nie powstanie. Nie mogę uwierzyć, że minęło prawie 20 lat.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Bakerus: Sobel potem w latach 70 starał się popełnić samobójstwo przez strzał w głowe - co mi nie wyszło i ostatnie lata spędził w szpitalu dla weteranów. Na pogrzebie praktycznie ponoć nie było nikogo - obyło się nawet bez ceremonii.
  • Odpowiedz
@PeSS: z początku miałem nadzieję ujrzeć w Pacyfiku bohaterów z Kompanii. W ostatnim odc bodajże, była wzmianka że ruszają na Pacyfik. Więc ja taki uchahany, ale super, będzie kontynuacja. A tu zonkk( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz