Wpis z mikrobloga

M 24 Wielkopolska

Zgłoszenie b80c8102e5520838 z dnia 2020-09-08 14:06:35

Imię: M
Wiek: 24
Miejscowość: Wielkopolska

Kim jestem?
Optymistyczny ( aż pewnie nade) gość, który określiłby się jako kreatywny i romantyczny (poczucie humoru trochę głupie moim zdaniem ale co kto lubi :D) A, kiedyś byłem introwertykiem. Obecnie jest raczej na odwrót, choć i tak niektóre sytuacje mnie lekko przytłaczają. Kontakty z ludzmi nie są jednak dla mnie problemem.

Wygląd
Ciemny blondyn, szczupły, 186 cm wzrostu

Zainteresowania
Uwielbiam książki, branżę gier video (tylko konsole!) Gry interesują mnie od strony technicznej jak i fabularnej, więc nie przepadam za online. Uwielbiam też uczyć się języków, obcych kultur jak i poznawać nowych ludzi! Ponadto piłka nożna, która nie ogranicza się do "piwa i obejrzenia meczu w tv" :P

Czego oczekuję?
Chciałbym kogoś poznać, nie musi być to od razu związek i dzieci, bo tak jak zaznaczyłem, lubię poznawać ludzi!

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Powiedziałbym raczej, że kolacja we dwoje, wino i świece! Brzmi sztampowo? W takim razie dzień spędzony we dwoje #!$%@?ąc?. Pójście do kina na fajny film czy długi spacer również wchodzi w grę - jestem otwarty :D

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub - kiedyś tak
Dzieci - również!
Używki - absolutnie gardzę
Alkohol piję, najlepiej w gronie znajomych czy na imprezie

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonywielkopolska #mirekszukamirabelki