Wpis z mikrobloga

@fryco: Od czasu premiery mam przynajmniej jeden flakon bleu EdT na półce. Parfuma i EdP mam i znam, ale one się zrobiły zbyt formalne, natomiast EdT użyje się zarówno do business casual, jak i do dresów. W 2011 parametry doskonałe, obecnie są lekko ponadprzeciętne. Moim zdaniem EdT jest najlepszy z nich
@fryco: Parametry wszystkich Chanel ostatnio spadły. ALE! Nie warto oceniać samemu, bo rzeczywiście wydawało mi sie ze EDP trzyma ze 3 godziny max. Do czasu kiedy zrobiłem dekant koledze z pracy. Ciągnie sie za nim spory ogon który wyczuwam jeszcze po 8-9h w pracy a moj nos łatwo przyzwyczaja sie do znanych sobie zapachów wiec podejrzewam ze inni czuja go jeszcze mocniej
@fryco: wedlug mnie EDT, jak nosilem EDP to slyszalem czesto ze jest „dziadkowy” i moim zdaniem troche jest. EDT jest duzo latwiejszy, na kazda okazje. Tak jak napisal @andrzejszpilka, nie czulem u siebie EDT po pol godziny co ciekawe na nadgarstkach tez ledwie ale zrobilem ostatnio wspolokatorowi dekancik i na nim siedzi dobre kilka godzin przy wyraznej projekcji takze kwestia skory/przyzwyczajenia nosa (2018). Parfum raz wachalem takze praktycznie nie pamietam