Wpis z mikrobloga

@Silly_Alpaca: Wlezą, bo drzwi biurowe są otwarte od 7 (biura czynne są od 7 do 15, a salon od 10 do 19). Niektórzy klienci wiedzą że drzwiami biurowymi mogą sobie przejść na salon, dlatego czasem przed 10 sobie już wchodzą. Kiedyś nawet weszli o 8 i jak koleżanka która miała rano transport ich wyprosiła mówiąc że czynne jest od 10 to się obrażali i mówili ż eoni tylko przejdą sobie pooglądać
@Silly_Alpaca: No może nie podludzie, ale głupio tak ogarniać "przedpracowe" rzeczy typu ściąganie i wieszanie płaszcza, chowanie kluczy z auta i tak dalej kiedy klient stoi, bo mam wrażenie że od razu już chce żeby go obsłużyć, a tu jeszcze trzeba kompa właczyć, telewizor i takie bieżące rzeczy xD
@eldhash: No hahaha xD Ale co to w ogóle za logika, że oni sobie przejdą pooglądac jak nikogo z pracowników nie ma tylko jedna koleżanka która z kierowcami transport ogarniała xD
@Silly_Alpaca: No u nas często są takie sytuacje niestety, bo o 5 rano przychodzi pani sprzątająca i zapala wszystkie światła i tak dalej, więc ludzie od razu jak już widza że się świeci i że ktoś tam chodzi to myślą, że mogą sobie wejść 2h przed otwarciem xD Zresztą to samo jest przed zamknięciem gdzie klienci wchodzą o 18:55 na salon i wiedząc, ze zostało 5 minut do zamknięcia idą i
@cytmirka: Przypomniało mi to sytuację jak pracowałam w sklepie odzieżowym w galerii, która była otwarta od 8, bo jakiś kerfur tam był. Nasz sklep otwarty od 9, ale my przychodziliśmy na 8 żeby tam wszystko ogarnąć. Do tych czynności zaliczało się także wyrzucenie śmieci, więc musieliśmy podnieść kratę i z nimi wyjść. Wyobraź sobie, że znalazła się baba, która wlazła nam do sklepu, bo myślała, że jest otwarte, ale tylko krata
@Silly_Alpaca: Hahaahah XD No powiem szczerze że mnie to nawet nie dziwi, bo po ludziach naprawdę można wszystkiego się spodziewać. U nas to w ogóle jest tez tak, że do 19:00 jest salon otwarty, ale maks do 19:05 najlepiej jakby pracownicy opuścili już budynek żeby można było wszystkie drzwi pozamykac i pokodować (a robi to jedna osoba), więc zazwyczaj zaczynamy już powoli sprzątać tak o 18:45. Nawet nie wiesz jak dziwnie
@cytmirka: Akurat na zamknięcie mieliśmy o tyle dobrze, że o 20:45 włączało się głosowe przypomnienie, że jest taka i taka godzina i tyle czasu do zamknięcia sklepu i że prosimy klientów o opuszczenie lokalu ( ͡ ͜ʖ ͡)
@cytmirka: To była sieciówka, więc można było popędzać klienta, bo jutro wróci następny i kupi te szmatę za 30 zł. Ten wasz salon to chyba taki premium, więc pewnie nie wypada wypraszać klienta, który może zostawić 5k.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Silly_Alpaca: ja aktualnie pracuję w galerii, która od 7 jest otwarta przez Auchan, sklepy otwierają się o 9, ludzie potrafią nam stać o 8:30 pod krata, jak już o 8:50 zauważa że jesteśmy na sklepie, włączamy komputery itd to potrafią walić nam w kratę :) mamy wejście/wyjscie od swojego socjalnego pomieszczenia, jest tam korytarz z wyjściem awaryjnym na parking i dyżurka ochrony, dzbany potrafią nam tam stać jak już zamykamy żeby
mamy wejście/wyjscie od swojego socjalnego pomieszczenia, jest tam korytarz z wyjściem awaryjnym na parking i dyżurka ochrony, dzbany potrafią nam tam stać jak już zamykamy żeby się o romocje na następny dzień spytać


@kornelkv: To jest trochę przerażające. Bałabym się, że ktoś da w ryj jak nie opowiem o jutrzejszej promocji xD