Wpis z mikrobloga

Kilka miesięcy na tym portalu skłoniło mnie do przemyśleń kim jest statystyczny przedstawiciel tagu #neuropa.

Poznałem w życiu trochę osób o poglądach lewicowych, homoseksualistów, przedstawicieli innych ras, antyklerykałów, czy nawet lewaków. Jednak żadna z tych osób, o tak odmiennych od moich poglądach, nie była do tego stopnia zacietrzewiona, agresywna i wulgarna jak lewicujące wykopki. Nie słyszałem również, aby ktoś w realnym życiu twierdził że istnieją więcej jak 2 płcie, które zresztą można swobodnie zmieniać, a państwa narodowe należy zastąpić UE, czy innym globalistycznym tworem.

Kim więc jest ten przeciętny neuropek? Nieudacznikiem życiowym, który nie był w stanie utrzymać się w PL w żadnej pracy. O żadnej poważnej posadzie nie mógł nawet pomarzyć, bo wykształcenia brak, a z zainteresowania to przede wszystkim członki kolegów i "takie, takie". Do tego "alternatywny" wygląd, który zniechęcał do zatrudnienia nawet franczyzobiorcę pobliskiej żabki. Mógłby co prawda odnaleźć się w jakiejś szkodliwej, sponsorowanej z zagranicy fundacji, czy innej kampanii, ale tam już dawno nepotyzm i trzeba być nie lada cwaniakiem, żeby dostać się do tego koryta. Neuropka nie stać na bywanie w modnych wielkomiejskich klubach dla tęczowych, a na skłotach narkotyki i tanie wina też nie są za darmo. Do tego wracając do mieszkania mamusi czuje prześmiewcze spojrzenia w komunikacji, a na ulicy dostał parę razy kopa od pijanych sebików.

Pełen żalu neuropek wyjeżdża w końcu za granicę. Tam wykonuje najpodlejsze zajęcia, ale jest w stanie wegetować. W multikulturalnym społeczeństwie mniej osób zwraca uwagę na takiego dziwaka. Neuropka nie stać co prawda na nic, ale może się realizować na portalu ze śmiesznymi obrazkami. Pluje na Polskę, dopieka zza monitora narodowcom, pisowcom, konserwom, katolom. Wszystkim tym, którzy go odrzucili. Zapętla się w nienawiści i dalej jest nieudacznikiem, ale nie dopuszcza do siebie tej myśli.

Taki wasz obraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazlewactwa #4konserwy #emigracja #lgbt
Jegwan - Kilka miesięcy na tym portalu skłoniło mnie do przemyśleń kim jest statystyc...

źródło: comment_1599549419IlwHFATJOTCH6Ji9cOl6Fs.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@Azaajaszz: widziales ten wpis, osle? Moj pracodawca zaproponowal mi, zebym dorobil bo.jestem.studdent i.pewnie.potrzebuje kasy. Pracuje w biurze, ale i tak mam rozmo2e o.prace w tym.tyg.

Po co manipulujesz wpisem?
  • Odpowiedz
@Wilczek03: Piszesz kilka płaczliwych wysrywów z rzędu sugerując, że jestem fizolem, emigrantem, zerem i że cię wyzywam, atakuję personalnie, jestem petem i inne #!$%@? po czym się oburzasz o manipulację? No #!$%@? konfederata. 100%
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Azaajaszz: widziales ten wpis, osle? Moj pracodawca zaproponowal mi, zebym dorobil bo.jestem.studdent i.pewnie.potrzebuje kasy. Pracuje w biurze, ale i tak mam rozmo2e o.prace w tym.tyg.


Po co manipulujesz wpisem?

@Wilczek03: nawet średnio ci idzie w pisanie, więc nazywanie kogoś osłem powinno u ciebie wystąpić tylko przy patrzeniu w lustro
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jegwan: dla żydowskiego lobby usilnie starającego się rozmontować zachodnie społeczeństwo takie neuropki to zwykli pożyteczni idioci, myślący że postulowaniem swoich ideologii zbawiają świat od zła
  • Odpowiedz
@Jegwan: nie wiem czemu, ale czasem ja jestem nazywany neuropkiem, więc odpowiem na jakiś prawacki fanfic xD

"twierdził że istnieją więcej jak 2 płcie" - no istnieją dwie plus jakieś zaburzenia pośrednie, typu wyglądasz jak kobieta, a okazuje się, że w środku układ rozrodczy jak facet. jakieś transy itd. to "płcie społeczne", zaburzenia seksualności, jakoś mi specjalnie nie przeszkadza, że ktoś przebiera się za kobietę i mówi o sobie w żeńskiej formie

"państwa narodowe należy zastąpić UE, czy innym globalistycznym tworem" - utopijna wizja, ja jestem za, ale to nie przejdzie póki pojęciem "naród" będzie się wojować i podburzać innych twierdząc, że niemiec jest lepszy od polaka i
  • Odpowiedz