Wpis z mikrobloga

Kilka miesięcy na tym portalu skłoniło mnie do przemyśleń kim jest statystyczny przedstawiciel tagu #neuropa.

Poznałem w życiu trochę osób o poglądach lewicowych, homoseksualistów, przedstawicieli innych ras, antyklerykałów, czy nawet lewaków. Jednak żadna z tych osób, o tak odmiennych od moich poglądach, nie była do tego stopnia zacietrzewiona, agresywna i wulgarna jak lewicujące wykopki. Nie słyszałem również, aby ktoś w realnym życiu twierdził że istnieją więcej jak 2 płcie, które zresztą można swobodnie zmieniać, a państwa narodowe należy zastąpić UE, czy innym globalistycznym tworem.

Kim więc jest ten przeciętny neuropek? Nieudacznikiem życiowym, który nie był w stanie utrzymać się w PL w żadnej pracy. O żadnej poważnej posadzie nie mógł nawet pomarzyć, bo wykształcenia brak, a z zainteresowania to przede wszystkim członki kolegów i "takie, takie". Do tego "alternatywny" wygląd, który zniechęcał do zatrudnienia nawet franczyzobiorcę pobliskiej żabki. Mógłby co prawda odnaleźć się w jakiejś szkodliwej, sponsorowanej z zagranicy fundacji, czy innej kampanii, ale tam już dawno nepotyzm i trzeba być nie lada cwaniakiem, żeby dostać się do tego koryta. Neuropka nie stać na bywanie w modnych wielkomiejskich klubach dla tęczowych, a na skłotach narkotyki i tanie wina też nie są za darmo. Do tego wracając do mieszkania mamusi czuje prześmiewcze spojrzenia w komunikacji, a na ulicy dostał parę razy kopa od pijanych sebików.

Pełen żalu neuropek wyjeżdża w końcu za granicę. Tam wykonuje najpodlejsze zajęcia, ale jest w stanie wegetować. W multikulturalnym społeczeństwie mniej osób zwraca uwagę na takiego dziwaka. Neuropka nie stać co prawda na nic, ale może się realizować na portalu ze śmiesznymi obrazkami. Pluje na Polskę, dopieka zza monitora narodowcom, pisowcom, konserwom, katolom. Wszystkim tym, którzy go odrzucili. Zapętla się w nienawiści i dalej jest nieudacznikiem, ale nie dopuszcza do siebie tej myśli.

Taki wasz obraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazlewactwa #4konserwy #emigracja #lgbt
Jegwan - Kilka miesięcy na tym portalu skłoniło mnie do przemyśleń kim jest statystyc...

źródło: comment_1599549419IlwHFATJOTCH6Ji9cOl6Fs.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@JakovKarnic: Jesteś w stanie przeczytać więcej niż jedno zdanie? Większość emigrantów nie ma cech, które opisałem w stosunku do neuropków
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jesteś w stanie przeczytać więcej niż jedno zdanie?


@Jegwan: twojego bełkotu? Niestety nie, zawarłeś w swojej wypowiedzi takie #!$%@? trzy po trzy, że nawet tego gówna nie przeczytałem. Poproś mamę o zredagowanie i wtedy zawołaj
  • Odpowiedz
  • 10
@Jegwan jak dla mnie przeciętny neuropek to psychopata który cały dzień czeka aż Bosak napiszę coś na Twitterze żeby później się do tego tasować z innymi lewakami na Mirko. Coś Ala @R187
  • Odpowiedz
Kilka miesięcy na tym portalu skłoniło mnie do przemyśleń kim jest statystyczny przedstawiciel tagu


@Jegwan: fajnie, ale nie myśl więcej.
  • Odpowiedz
Właśnie dlatego, w poczuciu własnej beznadzieji i frustracji, wylewają swoją nienawiść w internecie.


@Jegwan: i zmieniaja sobie flagi na niemieckie
  • Odpowiedz
@Jegwan:

To są ludzie,.dla.których celem w życiu jest przeczesywanie internetu, byle nawyzywać i #!$%@?ć konkurentom (Konfederacja) i nabijać plusy wyżebrane na discordzie. W realu to zwykłe pety z zaburzeniami, co nie znają się praktycznie na niczym poza wykopową polityką i mają z reguły +25lat i pracę na emigracji i on jest wielki Pan, bo fizycznie tyra za euro, albo tobi najprostszą pracę niefizyczną jako.jakiś kontroler czy coś i ma się
  • Odpowiedz
To są ludzie,.dla.których celem w życiu jest przeczesywanie internetu, byle nawyzywać i #!$%@?ć konkurentom (Konfederacja) i nabijać plusy wyżebrane na discordzie


@Wilczek03: to akurat jest bardzo powszechne zjawisko u każdej ze stron. Spór wygrywa ten, kto uzyska więcej plusów i ściagnie więcej popleczników. Dlatego portale z plusikam to niestety rakowiska.
  • Odpowiedz
@Morskipas: Spór.łagodnieje, jak neuropek okaże się zwyklym.atencjuszem i zgredemz.który w internecie udziela się pod tym samym pseudonimem i podaje informacje o sobie, lub robi to na wykopie.jeszcze przed działalnością polityczną

Wtedy kupa w majtach i pytania czy ktos go.bić będzid bo on do sądu poda i na policje.następuje tydzisn spokoju i jak wywęszy, że zagrożenia ie ma,bo komu się chce fatygować do i ternetowego trolla, to leci dalej. Print to
  • Odpowiedz
@Wilczek03: Bo z jednej strony piszesz

W realu to zwykłe pety z zaburzeniami, co nie znają się praktycznie na niczym


Po czym płaczesz na wypoku, że jedyna praca jaką ci oferują to weekendowe roznoszenie ulotek za 10zł/h. Trącisz hipokryzją
  • Odpowiedz