Wpis z mikrobloga

Jak mogliśmy tak się zeszmacić?

1. Wiek emerytalny 65, kobiety 60.
2. Dni otwarte np. basen tylko dla kobiet.
3. Stypendia tylko dla kobiet.
4. Szkolenia tylko dla kobiet.
5. Dotacje tylko dla kobiet.
6. Rozwód.
7. Opieka nad dziećmi.
8. Warunki w więzieniach.
9. Mniejsze wyroki (zazwyczaj) za to samo przestępstwo.
10. Większa tolerancja na przemoc ze strony kobiet.
11. Temat tabu... kobieca pedofilia.
12. Kodeks pracy np. kobieta może dźwigać mniej, ale zarabia tak samo.
13. Równouprawnienie, czyli chce równości, ale ponadto chce być wyjątkowo traktowana.
14. Urlop Macierzyński (do niedawna, bo chyba się zmieniło).
15. Gwałty na mężczyźnie? E nie możliwe.
16. Fałszywe oskarżenia wobec mężczyzn np. gwałt, przemoc.
17. Molestowanie/seksistowskie uwagi, kobiecie ujdzie na sucho, mężczyzna będzie zwyrodnialcem.
18. Wojsko
19. Podejście do człowieka: facet nieudacznik, kobieta biedna, potrzebuje
20. Leczenie raka jajnika a leczenie raka prostaty
21. Liczba domów samotnych matek a liczba domów samotnego ojca.
22. Tzw. przywileje społeczne (przepuszczanie w drzwiach, ustępowanie miejsca, płacenie za obiad, ratowanie w pierwszej kolejności etc.)
23. Parytety na listach wyborczych.
24. Silne naciski na zatrudnianie większej liczby kobiet w prestiżowych zawodach. Np. w radach nadzorczych spółek (i są naciski na wprowadzenie takiego prawa w całej Europie). Nie stwierdzono ruchów naciskających na parytety w górnictwie, utylizacji śmieci etc.
25. Liczba samobójstw mężczyzn i kobiet. Wg danych WHO z 2016 stosunek to to 7:1.
25b. Pomoc psychiczna i ogólne zrozumienie dla problemów/depresji. Nad kobietami się rozczulają, facet niech się huśta.
26. Osłabienie i likwidacja dawnych wymogów społecznych. Kobieta już nie musi być wierna i dobrze się prowadzić. Natomiast facet nadal MUSI zarabiać, MUSI mieć, MUSI wyglądać, MUSI kuźwa tańczyć brekdensa na własnym benizie.
27. Wymagania randkowe kobiet vs wymagania randkowe mężczyzn.
28. Nic się nie robi z postępującą dysproporcją kobiet i mężczyzn, nie pilnuje się proporcji imigrantów - a nawet wprost przeciwnie, sprowadza się coraz więcej Pakoli, Hindusów i innych muzułmanów.
29. Niemal całkowite zlewanie przez sądy tematu rozwodowej gry dzieckiem oraz utrudniania kontaktów z nim. Nawet jeśli jakimś cudem kobieta dostanie karę - to bardzo niską.
30. Totalna feminizacja sądów rodzinnych. Są wydziały, gdzie na 30+ sędziów nie ma ani jednego mężczyzny.
#redpill #blackpill #prawamezczyzn
PIAN--A_A--KTYWNA - Jak mogliśmy tak się zeszmacić?

1. Wiek emerytalny 65, kobiety...

źródło: comment_1599545590BMUDp6GKR8NsXgQB1B9ViP.jpg

Pobierz
  • 189
  • Odpowiedz
@PlonacaZyrafa: Gdzie napisałam, że to powszechne zjawisko? Napisałam, że się to nieraz zdarza. Pooglądaj telewizję czy poszukaj informacji w necie tam czasami mówią o takich przypadkach. Napisałam, że już to zjawisko zanika. Nawet jakbym napisała, że znam osobiście taki przypadek to by nie miało znaczenia bo mogłabym to sobie wymyślić, gdyż się nie znamy i byś tego nie sprawdził, albo po prostu byś mi nie uwierzył.
  • Odpowiedz
w sprawie aborcji czy dostępu do antykoncepcji


@Cortana: tylko aborcja też powinna być dwustronna. Jak nie chce dziecka to zrzekam się alimentów i tyle, a nie po zapłodnieniu już nic nie mogę. A co z antykoncepcją? Jest tania, a tabletki po wizycie u ginekologa się dostaje. Te nieszczęsne dzień po powinny być dostępne, ale może inny rząd je przywróci
  • Odpowiedz
@PIAN--A_A--KTYWNA:

Dodajmy również, że celem wytykania tego typu rzeczy nie jest nakręcanie nienawiści, czym wiele kobiet chce wybrnąć. Chodzi o sprawiedliwość, bez której taka nienawiść będzie cały czas sama się rozwijać. To jest jedyna droga by zwalczyć rozpowszechniający się incelizm (tak to nazwać? xD) i by ludzie się wzajemnie nie nienawidzili.

Najgłupsze są te różowe które jedyne co robią to naśmiewają się że "chlip chlip, płaczecie bo macie ciężko". Nie
  • Odpowiedz
@pawel_187: > tylko aborcja też powinna być dwustronna. Jak nie chce dziecka to zrzekam się alimentów i tyle, a nie po zapłodnieniu już nic nie mogę. A co z antykoncepcją? Jest tania, a tabletki po wizycie u ginekologa się dostaje. Te nieszczęsne dzień po powinny być dostępne, ale może inny rząd je przywróci

Z tym się zgodzę. I właśnie jakby takie dzień po były dostępne to by nie było trzeba
  • Odpowiedz
@Ale_Jaja: ale dlaczego mnie wołasz? mnie śmieszą takie wypunktowania. mogłabym tak samo punktowac czemu kobiety mają gorzej ale po co ? Uważam, że są aspekty w ktorych typy mają lepiej i są takie, w których mają gorzej. NIgdy nie napisałam w komentarzu mojego zdania na ten temat, więc nie sil się na próby sporowokowania mnie. Poza tym nigdy nie bylam feministką. elo.
  • Odpowiedz
@Wzgardzony:

No dajcie dla mnie pracę bo mam cipe xddd a tego lepiej wykształconego wyrzućcie bo nie ma xddddddd łełełełe prrrrrrt


Niepełnosprawni > kobiety

Przecież napisałam, że powinni sprawdzić czy dana kobieta się nadaje na stanowisko, na które aplikuje xd Chociaż rzeczywiście kobiety wykorzystują fakt, że mają... No może nie cipe a cycki. Ale tego lepiej wykształconego niech dają za jakiegoś gorzej wykształconego. Mówisz tak jakby kobiety wykształcenia nie miały
  • Odpowiedz
@PIAN--A_A--KTYWNA: ale masz nasrane w bani XD


@girlsjustwannahavefun: No jak to nie. Drwienie to też forma wyrażania własnego zdania. Na dodatek robisz to bo ktoś walczy o swoje prawa. A to jest żałosne. Tak samo żałosne jak faceci którzy 100 lat temu śmiali się z kobiet i ich walki o równe prawa. ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale żyjemy w dzisiejszych czasach. Nie można oceniać
  • Odpowiedz
ojojoj jak strasznie. Musicie jakoś to przeżyć niestety i wasze poplakiwanie nic nie zmieni. Nie, nic z tego nie jest uwłaczające. Przez setki lat jakiś nie było uwłaczające dla mężczyzn, co? Durnowate te wasze żale są i argumenty takież.


@NieJedynaNaWykopie: przyznaj że chodzi o zemste za lata patriarchatu a nie o żadne wyrównywanie szans ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PIAN--A_A--KTYWNA: Dlatego Polscy mężczyźni powinno brać przykład od mężczyzn z bliskiego wschodu i wybrać to, co słuszne. Tam panie mają szacunek do panów ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Polskim paniom przydałoby się odrobinę pokory, to może zrozumiałyby i doceniłyby, co mają.
  • Odpowiedz
@Cortana:

12. Może dlatego, że kobiety mają mniej siły niż mężczyźni? Poza tym zdarza się że na tym samym stanowisku to kobieta mniej zarabia


Można zrównać limity wagowe w dół, bo nie każdy mężczyzna to atleta i nie każda kobieta to wątłe chuchro. No ale nie przyszło do głowy co nie? Facet niech #!$%@?, a kobieta niech sobie puste kartony poprzerzuca. Po co zmieniać zasady które są na naszą korzyść,
  • Odpowiedz
30. Totalna feminizacja sądów rodzinnych. Są wydziały, gdzie na 30+ sędziów nie ma ani jednego mężczyzny.


@PIAN--A_A--KTYWNA: to akurat najprawdziwsza prawda - sady i prokuratura sa sfeminizowane w 70% i sa to publicznie dostepne dane, biedne uciemiezone kobiety przejely znaczna czesc aparatu panstwa
  • Odpowiedz
@Ale_Jaja: wysrywy które maja na celu prowokacje są walka o swoje prawa ? Zupełnie nie. Tym bardziej czytając to co jest napisane w poście TORALNIE NIE JEST TO WALKA O PRAWA. W wielu punktach jest to gwałt na logice.


@girlsjustwannahavefun: Nie, to Ty nie rozumiesz o co chodzi w walce o prawa. Właśnie historia pokazuje, że aby wywalczyć coś dla siebie trzeba głośno i wytrwale głosić proste hasła. Żeby tacy ludzie jak Ty (czyli osoby stojące po przeciwnej stronie) w końcu załapały, że walczymy o to samo, o swój kraj i społeczeństwo, w którym wszystkim żyje się dobrze.

Tak samo działa np. ruch LGBT, który dzięki takiej wytrwałej walce powoduje wzrost świadomości ludzi odnośnie tego, że ludzie mogą mieć inną
  • Odpowiedz
@PIAN--A_A--KTYWNA jeśli chodzi o 20 to wyraźnie widać że nie masz pojęcia o czym piszesz. Byłeś kiedyś na oddziale onkologii? Myślę że nie. Bo gdybyś wiedział o tym cokolwiek, nie wypisywałbyś takich bzdur w Internecie. Tam każdemu się pomaga na tyle na ile jest to możliwe, bez względu na płeć.
  • Odpowiedz