Wpis z mikrobloga

  • 4
@tbhilt ja patrzę na tyłek, fryzurę i rysy twarzy. Zdarzylo wam sie zakochac w kims kto w ogole nie pociagał was fizycznie?
  • Odpowiedz
@kt13: Ja pokazuję hipokryzję kobiet. Jakiej się nie spytam to znaczna większość odpowiada "charakter". Czasem zdarzy się jakaś, co się przyzna, że interesuje ją wygląd, a po chwili dopisuje, że charakter jest bardzo ważny.

Ja wiem, że zwracacie uwagę na wygląd. Niech kobiety przestaną być fałszywe i zaczną mówić prawdę.
  • Odpowiedz
  • 2
@tbhilt ale w poscie napisales ze na grubosc portfela. Tymczasem hajs rzecz nabyta. Jeden nie ma nic, a dostanie spadek inny ma hajs ale firma splajtuje, albo rodzina przykreci kurek. Atrakcyjnosc fizyczna jest moim zdaniem jednym z najwazniejszych powodow dla ktorych ludzie sie ze soba zaczynają wiązać. Druga osoba potrafi nas podniecac nawet kilkadziesiat lat!Dopiero pozniej wkracza przywiazanie, ktore pozwala nam ze soba byc nawet jak jestesmy brzydcy czy niesprawni.
  • Odpowiedz
@kt13: Dokładnie mam takie samo zdanie.
Zwykle jak ktoś odpowiada Ci fizycznie możesz nawiązać z taką osobą znajomość. Jednak wiele kobiet z którymi rozmawiałem, boi się to przyznać otwarcie i manewrują, że dla nich liczy się inteligencja i inne puste frazesy.

Zresztą jak jesteś niebieskim i masz hajs to p0lki automatycznie uznają Cię za osobę posiadającą cudowny charakter i wygląd.
  • Odpowiedz
@tbhilt: Niestety ale tak to nie dziala.Zadna suma gotowki nie naprawi manletyzmu,cofnietej szczeki czy oczu ofiary.Dobrych genow(szczerego pozadania kobiety)nie da sie kupic czy wypracowac,jest to nie odlacznie polaczone z toba od poczatku do konca( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@oliwkowemydlopodprysznic: nie korzystałem nigdy z badoo i tindera.
W klubach bywałem i też pytałem koleżanek z reala. Mniej więcej prawie każda odpowiadała "charakter" przy pytaniu na co zwracają uwagę... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tbhilt: No ty potencjalnej partnerce na pewno powiesz szczerze co się liczy i nie zwracasz uwagi na wygląd xD #!$%@?, bo w obu płciach jest reprezentacja #!$%@? osobników - myślę, że zbierając do kupy krypto-spierdoxów-pillowców+chadów-socjopatów będziesz miał proporcjonalnie dużą reprezentację #!$%@? lasek. Pozostaje mi współczuć, że na takie trafiasz - ale pamiętaj, że jeśli masz tylko takie doświadczenia, to niekoniecznie z typiarami jest problem, bo prawdopodobieństwo nie gra w tym momencie
  • Odpowiedz
@oliwkowemydlopodprysznic: Nie chcę być w związku i tak, jestem bardzo szczery. Jeśli różowa zapyta, co mi się u niej podoba to oczywiście, że będę szczery i nie będę się bał powiedzieć charakter/cycki/dupa/włosy. Co jest złego w szczerości?
Jak lasce powiesz, że jest gruba to wielkie oburzenie, a typowi jak tak powiesz to żadnego echa nie będzie, szanujmy się jako faceci, a nie traktujemy te kobiety jak upośledzone umysłowo jednostki, które nie
  • Odpowiedz
@tbhilt: Ja się szanuję i jednocześnie mam to w dupie, bo nie bolą mnie słowa ludzi na których mi nie zależy. Natomiast jeśli ktoś nie zwraca uwagi na to, że kogoś może zaboleć powiedzenie mu (bez prośby o opinię), że jest gruby, niski czy ma #!$%@? włosy - to znaczy, że jest kretynem który za wszelką cenę musi wyrażać swoje zdanie o które nikt nie pyta. Taka sytuacja od razu daje
  • Odpowiedz