Wpis z mikrobloga

No i ja teraz panowie pytam, gdzie są ci wszyscy co dzielili skórę na Jerzym Brzę... Brzęczku. Ja wam powiem jedną rzecz: pisać jakieś głupoty na Twitterze dla poklasku to każdy głupi umie. W ostatnim meczu Holandia wyszła na nas w najmocniejszy eee składzie a Jurek musiał radzić sobie bez Roberta Lewandowskiego. I media już zaczęły siać panikę i domagały się dymisji. Przytoczę taką anegdotę: w 1985 grałem w finale pu.. pucharu Europy przeciwko Liverpoolowi. I my wtedy żeśmy wygrali po golu z karnego mojego dobrego znajomego Michela Platiniego. Trenerem był Dżiovani Trapattoni i powiedzcie mi panowie czy ktoś mu teraz wypomina, że wygraliśmy tylko eee 1:0? Jerzy Brzęczek też broni się wynik... wynikami i teraz to jest najlepszy możliwy wybór. No ale co Bereś co Bereś, Romek przestań już wypominać tego Beresia na lewej. Jak to mówią nikt nie jest nieomylny i dzisiaj zobacz jak zmiana na Ryb.. Rybusa pomogła. I powiedz mi jeszcze czy zagraniczny eee trener, którego wszyscy się tak domagają to czy taki trener nieobeznany w ekstraklasie by dał szansę Jóźwiakowi albo innym młodym? A przypominam że to między innymi zasługa Pro Junior System który wpro... wprowadziliśmy
#mecz #pilkanozna #kanalbekowy
źródło: comment_159951126197YwJBmvzXAitOAyj8Hrti.jpg
  • 7
@zalozylem_usunalem_powrocilem:

Panowie, ja powiem tak... Ten mecz pokazał, co znaczy doświadczenie, tak? Ile razy tak zwani znawcy mówili, że czas Grosika czy Glika dobiega końca? No, no, pamiętam Romek jak sam tak mówiłeś... Ale co kiedy? Nieważne kiedy, ja sobie takich rzeczy nie zapisuje w kalendarzu. Ale wracając do meritum... miejsce Turbogrosa jest w pierwszym składzie, bo on daje to turbo, to doświadczenie, to dośrodkowanie... To są te detale, które decydują
źródło: comment_1599511484EDesoYJO7yjqrNW2FPp1C5.jpg