Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
Tak sobie pisze pracę licencjacka i oczywiście zamiast pisać to sobie myślę o życiu. No i tak teraz ogarnąłem, ze wszystkie moje poważniejsze związki (3 lata, pół roku, 3 lata i oswiadczyny) kończyły się podsumowaniem od różowych, ze ja jestem dla nich za dobry xD Co to znaczy do cholery za dobry? XD Bo nigdy nie potrafiły na to odpowiedzieć.

#zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jestem dla nich za dobry xD Co to znaczy do cholery za dobry? XD


@Ropasiak: to znaczy, że nie chciały Ci zrobić przykrości i powiedzieć szczerze co o Tobie myślą.

Niestety mam złe wieści, ale jeżeli dziewczyna jest sympatyczna, miła i nie chce Cię zranić to najpewniej chodzi o s--s. Wszelki inny powód by powiedziała o co jej chodzi i gdzie się nie zgadzacie. Dziewczyny wiedzą jak faceci są na
  • Odpowiedz
@Ropasiak: W sumie to teraz policzyłem, że jak zrobiłeś licencjat to masz 19+3 lata mniej więcej i mówisz 6-7 lat poważnych związków. No to problem jest rzeczywiście z Tobą skoro poważnymi związkami nazywasz jakieś zabawy z nastolatkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zrobie_tu_porzadek_: Może, przez to, ze wdalem sie w 100% w ojca to wyglądam trochę jak ciapaty, chociaż rodzina od pokoleń z Mazur xD I przyciagam wyglądem pato, chociaż charakteru nie mam nic z pato. W ogole ojciec od mojej zerówki jeździ na ciezarowkami więc w sumie wychowany przez matkę jestem.

@JimNH777: S--s raczej nie, 2 pierwsze jeszcze wracaly przez jakiś czas na nic zobowiazujacego, chociaż wiem, że już z kimś innym kręciły.

@JimNH777: Prawie, 23 lata mam. Ta pierwsza to jeszcze w gimnazjum się zeszlismy , ale jednak 3 lata byliśmy razem, więc jak dla mnie można powiedzieć,
  • Odpowiedz