Wpis z mikrobloga

Czołem Mirkowie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jako że zawodowo zajmuję się headhuntingiem w Niemczech, czasami trafi się ciekawa praca, gdzie nie jest wymagany niemiecki i którą mógłbym polecić znajomym w Polsce. Akurat coś takiego otrzymałem i pomyślałem, że czemu nie miałbym poszukać ludzi na portalu ze śmiesznymi obrazkami. A więc do rzeczy:

Do obsadzenia są dwie ciepłe posadki: Agile Developer Kotlin & Android oraz Senior Agile Developer Kotlin & Android

Praca byłaby dla Deutsche Bahn (niemieckie koleje państwowe) we Frankfurcie nad Menem. Wymagana jest znajomość języka angielskiego, chociaż niemiecki byłby oczywiście mile widziany oraz ukończone studia licencjackie, oraz magisterskie w przypadku Seniora. Oprócz tego wymagane jest doświadczenie z Kotlinem przy rozwijaniu aplikacji na Androida oraz obycie z frameworkiem typu Scrum.

Jeśli byłby ktoś zainteresowany, prosiłbym też was o podanie życzenia co do zarobków, a ja postaram się to zrealizować w rozmowie z DB. Mirki mogą liczyć na moje szczególne zaangażowanie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W razie czego mam odblokowane PW

#praca #it #informatyka #pracait #android #kotlin #androiddev
  • 8
  • Odpowiedz
@push3k-pro: Dzięki. Co do frameworka, może niejasno się wyraziłem. Chodziło mi przede wszystkim o tworzenie oprogramowania w oparciu o metodyki zwinne zgodne z manifestem Agile i obycie w nich. Scrum podałem jako przykład.
  • Odpowiedz
@wacek_1984: na pewno jest to wykształcenie wystarczające do Deva. Jeśli chodzi o Seniora, trzeba byłoby to sprawdzić, jeśli dana osoba nadrabia to doświadczeniem, może się okazać, że reguły rekrutacji nie są aż tak sztywne.
  • Odpowiedz
@Currrywurst: trochę odkopię wpis, ale znasz rynek + widzę to we wpisie i może znasz odpowiedź. Faktycznie Niemcy są tak zafiksowani na punkcie edukacji, dyplomów i certyfikatów? W stylu: mamy licencjat/inżynier z zerowym doświadczeniem i osobę bez studiów z 5-10 letnim i kogo wezmą, świeżaka tylko dlatego że ma dyplom? Pytam, bo czaję się na wyjazd za jakiś czas i mimo że mam prawie 5 lat w branży IT, to studia
  • Odpowiedz