Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przez ostatni miesiąc spotykałem się z dziewczyną, koleżanką z pracy. Wydawało mi się że idziemy w dobrym kierunku, trzecie spotkanie zakończone buziakiem, nieco później wypad nad jezioro, gdzie w namiocie dała się "co nieco" rozebrać, generalnie czułości. Wczoraj zaprosiłem ją do siebie, gdy już byliśmy nadzy powiedziała że jest dziewicą i chce jeszcze zaczekać. Starałem się więc zadowolić ją palcami, tak jak sama wskazywała, po chwili stwiedziła że już doszła i starczy (z doświadczenia z poprzednią dziewczyną wiem jak to wygląda i wydawało mi się że skłamała). Po pracy stwierdziła że nie może dłużej tego ciągnąć, że ja się angażuje w związek a ona dała sobie trochę czasu żeby poczuć "to coś", które nie nadeszło i że powinniśmy skończyć się spotykać. Rozstaliśmy się w zrozumieniu, ale nie daje mi to spokoju. Czy to ja nie pospieszyłem się za bardzo, przez co się wystraszyła?
#zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f5582678679b6c666e7afa0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Jak byłem młody i nie przepuszczałem żadnej okazji by się przespać z #rozowepaski wylądowałem w hotelu ze starszą koleżanką z pracy. To była moja najgorsza decyzja w tej materii. Choć tak naprawdę to była jej decyzja. Ale to ja miałem kaca moralnego. Z fajnej kumpeli zostało tylko kurtuazyjne cześć/cześć na korytarzu.
To była lekcja na całe życie, żeby nie chodzić do łóżka z kobietami z pracy.
  • Odpowiedz
z doświadczenia z poprzednią dziewczyną wiem jak to wygląda i wydawało mi się że skłamała)


@AnonimoweMirkoWyznania: to się doinformuj, że każda kobieta jest inna i różnie reagują. I choć obie były zadowolone, okazują to inaczej.
  • Odpowiedz