Wpis z mikrobloga

Hej Mirki 08.09.2020 o godzinie 17:00 czyli w najbliższy wtorek, odbędzie się stream z 1/8 oraz 1/4 turnieju #mirkolegends.
Stream odbędzie się na moim kanale.
Pierwszy mecz rozpocznie się o godzinie 17:30 i będzie to mecz @boa_dupiciel vs @Rigun, następnie @AntylopaSzatana vs @czupakabradabra, następnie @Roniq vs @Amanis, a ostatnim meczem fazy będzie @Mirkejn18 vs @this4oneno40.
Po tych meczach rozpoczniemy ćwierćfinały gdzie ze zwycięzcami zagrają @SilentSan @Agilled @Tandziu oraz ja @Lajsky.

Komentować będzie @Vezz @Hitmonlee oraz @Lajsky.
Pomiędzy meczami 1/8 oraz 1/4 turnieju przewidujemy mecz lub mecze in house (w zależności od tego jak wyjdziemy czasowo) gdzie gracze oraz widzowie będą mogli zagrać 5v5 z naszym komentarzem.

Podziękowania dla @MiszczJaskier za zorganizowanie turnieju.
#leagueoflegends
  • 11
  • Odpowiedz
@Vezz: pytanie jak duzo nimi grasz, ja zagrałem moze 2 aramy Akali od kiedy była ona zreworkowana xD w całym życiu poza Aramami grałem chyba jeden mecz Akali sprzed reworku
  • Odpowiedz
@Lajsky: kazdy moze przetrenować ale jeden jest np mainem topa lub mida i zagrał min 100 gier akali i kolejne 100 na akali wiec zna wiekszosc interakcji, matchupów itp xD

to brzmi dla mnie jak losowanie.

Weźmy np mnie, w 2/3 sezonie grałem same blindy, przez kolejne 5 sezonów grałem aramy (tzn wiecej nie grałem niz grałem), w 8 i 9 sezonie zaczałem grać adc/supp. I uwaga w 10 sezonie
  • Odpowiedz
@Retr1but1on: nie aramie, ale na mapie howling abyss, jak masz kontakty w rito aby załatwić mapę, która była na all stars gdzie grali 1v1 to chętnie przyjmę dostęp do klienta turniejowego.
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: no ale turnieje z natury mają za cel wyznaczenie najlepszego zawodnika xD więc to chyba normalne, że nikt tu nie jest równy i musi wykorzystać swoje umiejętności na danym polu, aby wygrać.
  • Odpowiedz