Wpis z mikrobloga

Mam nadzieje że jutro nasza reprezentacja dostanie ostry wpierdziel. Po prostu nie mogę oglądać naszej reprezentacji za kadencji Brzęczka! Gramy totalnie bez pomysłu, nie wykorzystujemy potencjału poszczególnych zawodników, dziwne ruchy kadrowe, no po prostu mam dość. Nie chcę mi się wierzyć że PZPN'u nie stać na bardziej uzdolnionego trenera z lepszym CV.

#mecz #reprezentacja #pilkanozna
źródło: comment_1599423177C0FA6pJnfAACgDhJl8JiiC.jpg
  • 12
@Sumlinskiekanie: @db95: ehhh i tak się zmieni prezes PZPN, mógłby Boniek dla zachowania twarzy i żeby został na zawsze zapamiętany jako ten który zostawił reprezentacje w dobrym stanie zatrudnić jakiegoś zajebistego trenera, postawić wszystko na jedną kartę, wziąć jakiegoś koksa i odejść w chwale... ale odejdzie zapamiętany jako dziad leśny, ten który zmarnował najlepsze pokolenie kadry od wielu lat zatrudniając wuefiste xD mimo że dużo dobrego zrobił, wizerunkowo jak i
@db95: Finansowo to akurat stać nas prawie na każdego trenera. Kwestia czy PZPN chce wydawać większe pieniądze niż pensje wuefisty, a druga kwestia ktory selekcjoner szczerze będzie chciał się podjąć i zaangażować. Chociaż mamy w składzie Lewandowskiego czy Zielińskiego, więc kilku trenerów z topu byłoby zainteresowanych żeby popracować z takimi zawodnikami.
@db95: Mam tak samo - pierwszego dnia jak go boniek wybrał to powiedziałem, że nie będę kibicował tej reprezentacji i jakoś tak lepiej się żyje ( ͡° ͜ʖ ͡°). Szkoda, że zawodnicy nie mają jaj żeby coś zmienić,a wątpię że im to pasuje. pzpn oczywiście stać na kogoś lepszego ale wiadomo było od samego początku, że wujo będzie chciał najmniej kasy i nawet chyba, w którymś wywiadzie
@db95, @JustKebab : A co, nie wygrali przypadkiem eliminacji, totalnie bezproblemowo pod względem punktów?
Wiem, że stylowo lipa i z Holandią to aż trochę wstyd.
Ale nie przypominam sobie, by kiedykolwiek wcześniej całe eliminacje od pierwszych do ostatniego meczu przeszli na pierwszym miejscu.