Wpis z mikrobloga

Serio nie rozumiem ludzi którzy oburzają się na tych którzy zabierają swoja pracę do domu, ja pracuje w korpo i w ciągu miesiąca to z 10h dodatkowej pracy wykonuje w domu, bo chcę, żeby wszystko dobrze funkcjonowało.

Za to tym samym osobom nie przeszkadza to, że dzieci w obecnym systemie edukacji codziennie zabierają dodatkową pracę i jeśli jej nie wykonają są za to karani.
Polska w pigułce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pracbaza
#szkola
#niebieskiepaski
  • 5
@janmazoch Serio nie rozumiem ludzi którzy oburzają się na tych którzy pracują bez wynagrodzenia, ja pracuje w korpo i w ciągu miesiąca to 40h pracy wykonuje za darmo, bo chcę, żeby wszystko dobrze funkcjonowało.
pracuje w korpo i w ciągu miesiąca to z 10h dodatkowej pracy wykonuje w domu


@janmazoch: jestes wychowany do bycia ofiarą

żeby wszystko dobrze funkcjonowało


to problem firmy, nie twój

nie przeszkadza to, że dzieci w obecnym systemie edukacji codziennie zabierają dodatkową pracę


mi przeszkadza, to jest absurd

jeśli jej nie wykonają są za to karani.


to jest wychowywanie do bycia ofiarą, o którym pisałem wcześniej - dlatego tak się zachowujesz
@janmazoch: Bo wykonujesz pracę za darmo, a to nie powinno mieć miejsca. Umowa ( nie ważne czy uop czy zlecenie czy dzieło) określają jasno za co jest Ci płacone i co leży w twoich obowiązkach. Dodatkowo prawo pracy zdefiniowało nadgodziny na wypadek gdyby regulaminowy czas pracy nie wystarczył. Czyli ustawodawca pomyślał " A zaplanujmy to tak, by ludzie nie byli wykorzystywani" a ty stwierdzasz " A #!$%@?ć, lubię być wykorzystywany, co