Wpis z mikrobloga

@Kosciotrup: już dawno skończyłem technikum :)

@RETROWIRUS: Czy raczej była to idea spajająca faszyzm, jak chcesz dłuższą definicję, to jest to forma skrajnie prawicowego, autorytaryzmu, opartego na silnym podziale hierarchicznym społeczeństwa, konsolidacji władzy poprzez fuzję rządu i korporacji, oraz delegalizacji wszelkiej działalności opozycyjnej, w tym szczególnie skrajnie lewicowej, socjalistycznej i komunistycznej, z hasłami takimi jak trybalizm i wola ludu.
@Gaku745: Przecież to takie sebki które sobie wycierają gębę antyfaszyzmem, podobnie jak kibole czy dresy które sobie wycierają gęby ojczyzna czy to mała czy dużą ¯\_(ツ)_/¯
autorytaryzmu, opartego na silnym podziale hierarchicznym społeczeństwa, konsolidacji władzy poprzez fuzję rządu i korporacji, oraz delegalizacji wszelkiej działalności opozycyjnej, w tym szczególnie skrajnie lewicowej, socjalistycznej i komunistycznej, z hasłami takimi jak trybalizm i wola ludu.


@Gaku745: Zamienić "komunistycznej" na liberalnej, a "trybalizm" na internacjonalizm i mamy 1 do 1 komunizm.
d.....t - > autorytaryzmu, opartego na silnym podziale hierarchicznym społeczeństwa, ...

źródło: comment_1599418072i8ubx93cRsJDvluvt06tfe.jpg

Pobierz
@Riczard: Ale ja nigdy nie popierałem stalinizmu i pisałem o tym już z 50 razy xD

A Antifie uważam że można zarzucić więcej dobrego niż złego. Większość działalności ludzi związanymi z Antifą jest wzajemna pomoc charytatywna, zbieranie informacji o bojówkach faszystkowskich etc.