Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej Mireczki, mam problem z moją dziewczyną, ale od początku.
Jestem z dziewczyną już 4 lata i od 3 mieszkamy razem. Dziewczyna chodzi na studia dzienne a ja na zaoczne. Było bardzo fajnie mimo zgrzytów. Często było tak, że jak wracałem z pracy to nie miałem na nic siły, szczególnie pod koniec miesiąca gdzie odbierałem po 20 telefonów na godzinę. Jak wracałem z pracy i mój mózg się gotował to dziewczyna nie dawała mi 5 minut i mówiła, że mam jej pomóc sprzątać i robić pranie. Na nic tłumaczenia, że chciałbym się chociaż godzinkę drzemnąć. Od 2 miesięcy rozwijam swój biznes, przez co mój dzień wygląda tak
-8h pracy
-4h pracy nad własną działalnością
-ogarnienia domu
-odcinek serialu
-sen
z uwagi, że pracuje z domu i nie miałem potrzeby wyjścia to mniejszą wagę przykładałem to takich rzeczy jak fryzura czy zarost. No i teraz dziewczyna wyjechała mi z tekstem
"Ogólnie to sobie to przemyślałam i skoro kończy się nam umowa na mieszkanie to zdecydowałam, że chce mieszkać oddzielnie. Ostatnio nie przykładasz wagi do swojego wyglądu, nie pomagasz mi tak jak kiedyś w ogarnianiu domu i zdecydowałam że pomieszkamy oddzielnie. Nie traktuj tego jako zerwanie bo nadal chce z tobą być i będziemy się widzieć codziennie tylko nie będziemy mieszkać razem. Pomieszkamy tak rok i zobaczymy czy lepiej jest mieszkać razem czy osobno"
I teraz pytanie, czy warto ciągnąć taki związek dalej? Jeżeli różowa po 4 latach związku mówi, że nie chce z tobą mieszkać to sam nie wiem czy jest sens to ciągnąć. Jest mi strasznie smutno, że różowa woli mieszkać z obcymi ludźmi niż z własnym chłopakiem.
#logikarozowychpaskow #logikarozowychpaskow #zwiazki


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f53a63a8679b6c666e7ac6b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 142
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: chłopie ale mamy 2020 co ty to pranie w pobliskiej rzece naqurwiasz, czy o co chodzi? Z kosza do pralki swoje gacie wstawić, za godzinę powiesić na suszarce. Całość 15 min. Każdy powinien prać po sobie, a laska nie jest od tego, żeby ci majty prać. Możesz matce odwieźć żeby ci wyprała.(ʘʘ)
  • Odpowiedz
Pomieszkamy tak rok i zobaczymy czy lepiej jest mieszkać razem czy osobno"


@AnonimoweMirkoWyznania: xD

I teraz pytanie, czy warto ciągnąć taki związek dalej?


@AnonimoweMirkoWyznania: Ty masz jakies jaja że tak zapytam czy coś takiego jak honor? xD

Jeżeli różowa po 4 latach związku mówi, że nie chce z tobą mieszkać to sam nie wiem czy jest sens to ciągnąć


@AnonimoweMirkoWyznania: A chce się z tobą ruchać chociaż? Bo jeśli
  • Odpowiedz
@Ahhahansjahs: a co jeśli różowa tylko studiuje + dorabia na swoje zachcianki a to chłop opłaca większość kosztów życia?? To nadal powinni się dzielić obowiązkami? ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo tego nie wiemy co ona robi
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 322
@AnonimoweMirkoWyznania: mam mieszane uczucia

Z jednej strony wymaganie od Ciebie, żebyś latał ze szmatą 5 min po przyjściu z pracy jest chore. Przecież nic się nie stanie jak sprzatniesz swoją działkę później.
W ogóle jak jedna połówka ma gorszy lub mega pracowity okres, to powinno się wspierać wzajemnie. A nie wzajemnie wyliczać co kto zrobił. Wyobrazam sobie jak ona będzie w środku sesji a Ty byś kazał absolutnie w tym momencie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

z uwagi, że pracuje z domu i nie miałem potrzeby wyjścia to mniejszą wagę przykładałem to takich rzeczy jak fryzura czy zarost


Jak wyglądasz jak żul, to nic dziwnego że jej się odechciało po tobie sprzątać codziennie

Już widzę jakby ona przestała robić makijaż, przytyła i chodziła codziennie w dresach niezadbana, jak bardzo by ci się podobał taki związek. Serio, argument sprzątania to tylko dodatek do tego, że się pewnie
  • Odpowiedz