Wpis z mikrobloga

Mnie spotkało to, że po wielu staraniach udało mi się zaprosić koleżankę z grupy na spływ kajakowy. Byłem w niej zakochany od roku. Płynęliśmy ze znajomymi mojej siostry. Nigdy wcześniej nie płynąłem po rzece. Był mega wstyd i poniżenie, bo przez mój tłusty kałdun, nie najpierw wejść do kajaku, potem bez przerwy osiadlaismy na mieliznach, bo tak dociążałem kajak. Trzeba było schodzić i go pcha. Po wielu takich razach już nie miałem
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: smianie sie z cycow meskich,u mnie i u innycy fatceli,pogarda,nienawisc femoidow przez sam fakt posiadania wysokiego body fatu,noszenie bluzy w gorace letnie dni by zamaskowac fatcelizm,dyszenie przy dluzszym spacerze lub przebiegnieciu paru metrow.Dobrze ze teraz natura mi to wynagrodzila i mogguje 90-95%polactwa wzrostem,miesniami i morda.Wiem tez dzieki temu co czuja manlety,brzydkie zakolaki i wlasnie fatcele
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: cóż najbardziej bolało mnie gdy śmiano się z mojej ogromnej dupy.
Nie ukrywam.
Chłop śląski, w dupie szeroki w barach wąski.

Ale jak zacząłem ćwiczyć, to po latach mój największy kompleks stał się moim jednym z największych atutów.
Mam lepsza dupę niż kobiety i notorycznie to słyszę.
Obecnie się #!$%@? bo niestety gdybym ja klepnal dziewczynę w dupę to od razu że molestowanie, no ale kobiety "mogo"
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie utknęłam w gorsecie podczas przymiezania przybierając pozę: ręce do góry, cycki na zewnątrz i gorset na linii podniesionych ramion. Może nie było to dlatego że byłam gruba (wtedy miałam tak z 60kg) ale wzięłam za mały rozmiar. Akcja działa.sie w HM w przebieralni... po 5 min po prostu musiałam to rozerwać
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie hmm ale z tego co pamiętam HM ma linię dla puszystych. Choć z drugiej strony jestem kobietą i nie wiem jak to wygląda z męskimi ciuchami. Ale w sumie mam głupi pomysł odnośnie ciuchów, a szukałeś ubrać w.sklepach dla czarnych? Tzn ostatnio mi się wyświetlił taki sklep. Aż zaraz poszukam i ci pokażę bo mieli piękne ubrania
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: Kiedys na wfie w podstawowce nauczycielka wymyślała jakieś dziwaczne konkurencje w parach, a jedna była wyjątkowa beznadziejna - trzeba było wziąć swojego „partnera” na barana i przenieść na drugi koniec sali jak najszybciej ( ͡° ͜ʖ ͡°) tyle razy ile o mało nje strzelił mi kark bo trafiłam na utyta koleżankę to głowa mała, ja nie wiem co ci wuefisci maja we łbach serio
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: Kiedyś byłem na obozie w Czechach i pojechaliśmy pewnego razu na basen. No i czekam sobie w kolejce do spływu rurką, a przede mną był młody koleś generalnie nie małych gabarytów (a i rurka nie miała zbyt dużej średnicy, co jak się potem okazało było brzemienne w skutkach). Zapaliło się zielone i gruby wskoczył. Jak tylko minął pierwszy zakręt to dobiegł nas dźwięk podobny do Titanica trącego o lądową górkę.