Wpis z mikrobloga

@TakiTaki: jakiego masz andka? Bo od 9 wystarczy w ustawieniach wpisać serwer DNS.adguard.com i po reklamach.
A na pc to przeglądarka jaka chcesz chromowata i nanodefender+nanoadblocker
  • Odpowiedz
@k3lt: Ale wtedy nie połączysz się już z VPN co u mnie np. kompletnie odpada, bo często łączę się z domową siecią za pomocą VPN. Poza tym istniała opinia, że takie sztuczne VPN żre baterię. Napisałem, że lepsze jest właśnie od tego sztucznego VPN, wiadomo, że i tak edycja hosts najlepsza np. za pomocą AdAway.
  • Odpowiedz
@marcinadd: Nie zre baterii, uzywam AdGuarda juz od kilku lat na roznych telefonach. To jest lokalny "pseudo VPN" nie laczacy sie z zadnymi zewnetrznymi serwerami dziala lokalnie na tej samej zasadzie co AdAway blokujac reklamy za pomoca hosts.
Co do laczenia sie z VPN nie wiem jak to jest bo nigdy nie korzystalem. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@marcinadd: Nie mam pojecia musialbys sobie sam przetestowac. Jeszcze jako ciekawostke wrzuce statystyki z 6 miesiecy, neta przegladam na telefonie tyle co nic niezly rak. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Edit: Tylko AdGuarda trzeba sciagnac stad: https://adguard.com/pl/adguard-android/overview.html
W sklepie Google Play jest mocno okrojona wersja, ta z linka wyzej zostala zablokowana przez Googla juz samo to bardzo duzo mowi o skutecznosci tej aplikacji.
k.....t - @marcinadd: Nie mam pojecia musialbys sobie sam przetestowac. Jeszcze jako ...

źródło: comment_1599333245FXzh3fQC9hyvTaPibSHcKa.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz