Wpis z mikrobloga

Bawi mnie to p---------e nie kupie PPV bo zatankuje fure Bombla albo Golasa XD Stwoerzyli cos nowego to nic dziwnego, ze chca na tym zarobic. Daja nam rozrywke jakby nie patrzec, a ja osobiscie sie przy tym lepiej bawie niz przy KSW czy UFC. Wiecej smiechu i sama otoczka gali i produkcja na najwyzszym poziomie. 20 zl to spoko cena za taki produkt i wole w taki sposob ogladac niz sie p-------c z restreamami, ktore w kazdej chwili moga pasc i trzeba szukac nastepnych.
#famemma
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bartexx96: no jasne,szczególnie,że większość która prosi to strima to ludzie którzy jarają się tym i tu wypisują swoje opinie eksperckie to nie rozumiem czemu nie chcą wydać raz na 3/4 msc te 20 zł xd
  • Odpowiedz
@bartexx96: Nie chodzi tutaj o to, ze nie da sie zarobic. Problem jest taki, ze ja np. Kupilem te gowniane ppv dwa razy i dwa razy musialem ogladac na restreamie.. Kolejna sprawa jest taka, ze od 6, Fame mma stalo sie szybki xarobkiem kasy dla goli i jego kumpli. Jak przeanalizujesz, to praktycznie kazdy uczestnik to dobry znajomy goli. Szewca wcisnal do jednego odcinka love island zeby ten wzial udzial
  • Odpowiedz
@ElementalX7: Ja kupuje od jedynki i nigdy nie narzekalem. Raz mi delikatnie scielo na walce Rafonixa z Isamu, ale trwalo to moze z 30 sekund taki lag i ruszylo dalej. I rozumiem osoby, ktore nie kupuja PPV ze swoich indywidualnych powodow, ale smieszy mnie to proszenie sie potem o link do retransmisji bo skoro mnie cos nie interesuje to tego po prostu nie ogladam, nawet nielegalnie :D
  • Odpowiedz
@bartexx96: Z tym zebraniem to prawda. Kupilem na 7 sprawdzic jak to bedzie. Jedynki nie ogladalem, na dwojce mialem czarny ekran a na 3 pokaz slajdow (Youtube i inne chodzily w 4k bez sciny, wiec na 99,99% wina po stronie fejm mma). Z reszta wystarczy spojrzec jak zrobiona jest strona fame mma 7. To jest fuszerka a pierwszym przykladem z brzegu jest wylaczony tryb "history" (Vue router) ktory odpowiada za
  • Odpowiedz