Wpis z mikrobloga

Klubem z 6 ligi angielskiej awansowałem rok po roku jakimś śmiesznym składem, wydając na pensje tyle co nic. Premier League okazała się niestety twardym sufitem, a przeskok poziomu z Championship do PL spowodował już, że musiałem zbudować jakikolwiek skład. I pytanie:

Czy w Football Managerze musisz mieć świetnych zawodników, żeby wygrywać z największymi? Otóż nie. Oto mój najlepszy grajek, najlepiej opłacany. Całe 50 tys funtów tygodniowo XD Właśnie #!$%@?łem Juventus na wyjeździe w Lidze Mistrzów XD

#footballmanager #fm #fm2019 #fm19
d.....f - Klubem z 6 ligi angielskiej awansowałem rok po roku jakimś śmiesznym składe...

źródło: comment_15992982637O6FhPoZPYpSzoXo4EtSVQ.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
Tylko wiesz, ze jest duże prawdopodobieństwo ze jakbyś zamiast niego wsadził kogoś lepszego, to notowały on jeszcze lepsze liczby? Sam tak kilka razy miałem ze już jest zajebiscie, wszystko gra a po ściągnięciu jakiegoś ciekawego grajka okazuje się ze może być jeszcze lepiejz
  • Odpowiedz
@enzojabol: Nie. Gram nim od 8 sezonów, jest dość kontuzjogenny i próbowałem już wielu na jego miejsce. Mam nawet Model Citizena z lepszymi statami i w tamtym sezonie wyciągnął 7,14 przy podobnej liczbie spotkań. Dodatkowo robi mniej wiatru XD
  • Odpowiedz
@drapieszny_jak_lef: w fm19 jak juz pograsz kilkanaście sezonów, albo i więcej, to jest taka masa newgenow pokroju messiego ze rozbudowujesz skauting, ściągasz ich na kopy za male pieniądze i rozwalasz każdego, zwlaszcza ze akurat w fm19 jest kilka typowych zagran którymi strzelasz mase goli.
  • Odpowiedz
@bocznica: Z tymi zagraniami prawda, musisz mieć jednak duże zgranie. A z newgenami jest tak, że nie chcą oni przychodzić póki jesteś plebsem. Jak awansujesz do PL to tak naprawdę dopiero wtedy możesz sobie ich zgarniać. A najlepsi pokroju Messiego i tak idą do klubów z 4 gwiazdkami chociaż. Ja mimo 3 sezonu w PL i awansu do Ligi mistrzów reputację nadal mam jak kluby z drugiej ligi. Więc nie jest
  • Odpowiedz