Wpis z mikrobloga

Miałem poczekać aż dobije do 80-90kg, ale wrzuce może coś wcześniej

Masówka 15 kg w 3-4 miesiące

Wzrost 186cm

Start -> 55kg. Choruje od 3 lat i często leże w szpitalach.

Obecnie -> 70kg.

Dziś narazie tylko plecy. Może później wrzuce reszte.

zdjęcie2 - http://i.imgur.com/pxlTG4s.jpg


#mojaforma #silownia
Pobierz ETplayer - Miałem poczekać aż dobije do 80-90kg, ale wrzuce może coś wcześniej



Mas...
źródło: comment_6yXTNvqkoTGv8R5nFmNJ8T4G6xhYvZtm.jpg
  • 42
@ETplayer: no kurde, takie posty z jednej strony mnie motywują ale i podłamują :D nie wiem jak to możliwe, że przy prawie takich samych wymiarach bardziej przypominam tego po lewej a nie po prawej :P już drugi raz w ciągu paru dni taką przemianę widzę

W każdym razie graty za przemianę i ciśnij dalej, a i ja będę cisnął, żeby cię dogonić.
@ktoszpolnocy: zdaje ci się. Ja też mam strasznie długie łapy gdzie ramie jest niezauważalnie lekko większe od przedramienia i w ogóle nie widać bez napinki, że ćwicze. Trzeba jeszcze 10-15kg przymasować i będzie git ;p
@ETplayer: rzuć fotę przodu, bo jestem ciekaw, może też sobie zrobię zdjęcia z aktualnego stanu.

Ja z 59,5 na 71 przytyłem i tak do 80 dobić na pewno muszę. Ćwiczę od lutego, ale z przerwami, więc i tak jest fajnie. Teraz mi zostało parę tygodni i dłuższa przerwa, bo nie mogę być znowu za bardzo nabity. Ale w przyszłym roku żadnych ograniczeń i robię z siebie byka :D
@ETplayer: Jak tak patrze na kolegę, i zdaje sobie sprawę, że przy 190cm, 77 kg, prawie zero masy,duże otłuszczenie muszę zbić jakieś 10kg, i dopiero zacząć masować, to coś mnie strzela, ale z drugiej strony, to daje zajebistego "kopa" do motywacji.
@ETplayer: Dokładnie. Generalnie planowałem zacząć biegać od przyszłego tygodnia, plus po jakimś miesiącu dorzucę godzinkę/2 basenu, tygodniowo.

Co do diety, na początek postaram się wywalić z diety totalny syf.., a później zobaczę.
@Wierszu: Od początku czyli 3 miesiące FBW, a od niedawna split.

FBW


A

Nogi: Przysiady ze sztangą 3s

Plecy: Drążek szeroko 3s

Klatka: Wyciskanie sztangi na ławce poziomo 3s

Barki: Wznosy sztangielek w bok siedząc 3s

Triceps: Pompki na poręczach 2s

Biceps: Uginanie ramion z sztangą 2s

Brzuch, Kaptury

B

Nogi: Wykroki ze sztangielkami w tył 3s

Plecy: Martwy ciąg 3s

Klatka: Wyciskanie sztangielek ławka skos 3s

Barki: Wyciskanie Sztangi sprzed
@ETplayer: dobry progres jak na tak krótki staż. Widać, że dieta była w miarę trzymana, a i trening konkret. Dobrze, że na początku nie bawiłeś się w żadne splity tylko od razu zacząłeś od ogólnorozwojówki. Ćwiczyłeś coś wcześniej? Na początku początkujący dostają fajnego "boosta", stąd szybkie efekty - o ile dieta i trening są jak trzeba. Od 3-5h w tygodniu w zupełności wystarczy na trening, żeby odpowiednio stymulować mięśnie i pobudzić