Wpis z mikrobloga

@pasczakk myślałem że to jeden wielki kwiat, a po systemie nawadniania widzę że tam jest z kilkadziesiąt kwiatów. Podoba mi się to. Skąd taki pomysł, inspiraccja? I co to za zegar nad drukarką?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Arrival: jest na to pomysł. Pewnie w następnym wpisie jak skończę:) @wuwuzela1:

@SweterWPaski: nie ma elektroniki przy kwiatach. Monitor jest wykrzywiony i jest tam dużo wolnej przestrzeni dla przelotu powietrza.

@TopowyJanusz: jest oryginalny system. Nazywa się Pixel garden. Kosztuje 800 zł za M2. Jako inżynier doszedłem do wniosku że jestem w stanie zrobić to lepiej i taniej. 3m2 wyniosły mnie 1200zl wraz z ramką z blatu drewnianego. A
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tofu2: zwróć uwagę że tutaj masz 3 okna "przeglądarki" obok siebie i jeszcze dwa pion i poziom na aplikację z muzyką czy co tam chcesz że potrzebujesz 720p rozdzielczości by wyświetlić wszystko czego potrzebujesz
  • Odpowiedz
@pasczakk: wlasnie szukam monitora (jednego) zeby zmiescic przynajmniej 3 okna obok siebie i przegladanie nadal bylo komfortowe, nie chce trzech monitorow, bo mam dosc zabawy w huby/kable, dlatego wlasnie szukam czegos takiego jak Ty masz, ze jeden monitor/jeden kabel, ale mozna na spokojnie pracowac na 3 oknach pelnowymiarowych

edit, dzieki raz jeszcze i Twoje zdrowie :D
  • Odpowiedz
@SweterWPaski: Nic im nie będzie.. wilgotność nie odgrywa w zasadzie żadnego znaczenia. Wpływa na albo powstawanie pleśni lub na czas w jakim podłoże w donicy robi się suche. tyle.
  • Odpowiedz