Wpis z mikrobloga

Hej,

może niektórzy pamiętają a może nie, troszkę ponad tydzień temu wstawiłam tutaj screeny z rozmowy z pewnym chłopakiem z pracy i spotkało się to z Wasza "dosadną krytyką" baaardzo delikatnie mówiąc.

Chyba potrzebny mi był kubeł zimnej wody, byłam chamska i przyznaje że nie powinno się tak nikogo traktować...
Przepraszam Was, zwłaszcza Panów bo potem przez takie akcje rodzą się tagi typu #p0lka itp.

Oczywiście przeprosiłam też chłopaka którego tak potraktowałam i w ramach rewanżu sama zaprosiłam go na p--o.
Dołączam screena.

#zalesie #pracbaza #korposwiat #logikaniebieskichpaskow #heheszki #przegryw

MarCIASTA__ - Hej,

może niektórzy pamiętają a może nie, troszkę ponad tydzień temu...

źródło: comment_159922393002muOaEP7jA02XryQjELGH.jpg

Pobierz
  • 188
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

az mi sie przypomniala sytuacja z kiedys:D poltora roku temu mialem podobna wiadomosc, odpisalem podobnie jak ten chlopak,byly spotkania ,potem segzy,pomieszkiwanie razem,rozmowy o zwiazku. Typiarka w kilka dni zmienila sie w zimna sucz co do mojej osoby a na moje pytanie co sie dzieje i czemu takie zmienione podejscie to odpowiedziala-,spotykam sie z kim innym. Polecialem do kosza:D:D od tak w kilka dni:D pierwszy raz dalem sie wydymac p0lce:D P0lki jak ja
  • Odpowiedz
@MarCIASTA__: dobra zajrzałem do tej poprzedniej "rozmowy". Nie chce nic złego pisac, ale to bardzo źle wygląda. Tak po prostu nie można pisać, bardzo nie lubię takich odzywek "prosto z mostu". Jakby uważało się kogoś za niespełna rozumu i nie zakontaktuje jeśli po prostu powie się nie dzięki. Planował dzieci? po prostu zaprosił na kawe. No chyba że był typem natręta już na tej poprzedniej kawie i wystarczyło 5 minut
  • Odpowiedz
@MarCIASTA__: Tym sie rozni kobieta wysokiej jakosci od kobiety niskiej jakości, że jak nie jest zainteresowana to umie podejsc do człowieka w sposob empatyczny zamiast go zgnoić
gnoją niskiej jakości prymitywne dziąchy bo są niewychowane i działają u nich ewolucyjnie ukształtowane mechanizmy plemienne, gdzie gdy nieatrakcyjny facet do nich podbijał w wiosce to ta musiala go brutalnie odrzucic by inny juz Atrakcyjny facet to widzial i myslal sobie o niej,
  • Odpowiedz