Wpis z mikrobloga

Hej,

może niektórzy pamiętają a może nie, troszkę ponad tydzień temu wstawiłam tutaj screeny z rozmowy z pewnym chłopakiem z pracy i spotkało się to z Wasza "dosadną krytyką" baaardzo delikatnie mówiąc.

Chyba potrzebny mi był kubeł zimnej wody, byłam chamska i przyznaje że nie powinno się tak nikogo traktować...
Przepraszam Was, zwłaszcza Panów bo potem przez takie akcje rodzą się tagi typu #p0lka itp.

Oczywiście przeprosiłam też chłopaka którego tak potraktowałam i w ramach rewanżu sama zaprosiłam go na p--o.
Dołączam screena.

#zalesie #pracbaza #korposwiat #logikaniebieskichpaskow #heheszki #przegryw

MarCIASTA__ - Hej,

może niektórzy pamiętają a może nie, troszkę ponad tydzień temu...

źródło: comment_159922393002muOaEP7jA02XryQjELGH.jpg

Pobierz
  • 188
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MarCIASTA__: Oezu, wpis dla plusów albo bait,
Jak Ci się głupio zrobiło to trzeba go było przeprosić za chamską reakcję ale co to za pomysł żeby się umawiać w ramach przeprosin, zwłaszcza jeśli się to robi z litości.

Z resztą c--j mnie to obchodzi, ale reakcji typa tym bardziej zrozumieć nie mogę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
troszkę ponad tydzień temu wstawiłam tutaj screeny z rozmowy z pewnym chłopakiem z pracy i spotkało się to z Wasza "dosadną krytyką" baaardzo delikatnie mówiąc.


@MarCIASTA__: Nawet nie wiem, że coś tydzień temu wstawiałaś, ale wytłumacz mi jedno. Do c---a wafla dzielisz się z wykopem swoim życiem prywatnym? G---o nas to wszystko obchodzi, usuń konto. Chcesz atencji, to se idź na wizaż, albo stalker.pl.
  • Odpowiedz