Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, jestem 4 lata w związku z dziewczyną starszą o 3 lata. Wszystko układa się super, ale od roku seks raz/dwa razy na 2-3 miesiące. Ja mógłbym praktycznie codziennie/co parę dni, a jej wystarcza tak rzadko. #bolecnaboku odpada. Jakieś sugestie?
#seks #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f51502d6c849ff6cfff3d49
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 43
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Libido spada przez wiele czynników: stres, problemy hormonalne, albo po prostu macie inne zapotrzebowanie na współżycie. Po prostu z nią pogadaj z czego to wynika. Wykopki i tak ci napiszą, ze rucha się na boku.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Po prostu już jej nie pociągasz i nie piszę tego złośliwie, tak po prostu jest. Jeśli mi nie wierzysz, zastanów się, czy gdybyście się teraz rozstali i znalazłaby sobie nowego chłopaka, to czy uprawiałaby z nim seks raz na miesiąc? Nie, uprawiałaby z nim seks wiele razy w tygodniu, czasem w ciągu dnia, dokładnie tak jak z tobą na początku znajomości.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jakiś dobry mireczek jakiś czas temu dodał kilka długich wpisów o seksie. Niestety nie mogę znaleźć.
Pamiętaj, że seks spontaniczny w dłuższym związku zdarza się rzadziej. Więc trzeba pracować nad libido. A niestety u kobiet to libido potrafi zaburzyć prawie wszystko, więc to na faceta spada "obowiązek" przypomnienia kobiecie, że seks jest fajny :D
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania
Kobiety są różne, niektóre nieczuł i zimne jak lód. Zdają sobie z tego sprawe i wiedzą, ze gdyby tak postępowały z nowopoznanym partnererem to kopnąłby ją w zadek i cześć. Więc często udają i zmuszają się do seksu by nie wyjść na oziębłą babe bez potrzeb seksualnych.
Niestety życie z czasem weryfikuje takie sytuacje bo nie da się udawać w nieskończoność.

Oczywiście w/w sytuacja to tylko jedns z opcji. Porozmawiaj szczerze
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
W zwiazku moze libido spadac, wiadomo ze to nie poczatek zwiazku, gdzie 90% czasu razem bedziecie sie ruchac, no ale kilka razy w miesiacu to faktycznie przesada jak dla mnie.
1. Dziewczyna ma po prostu juz niskie libido, wiec pozostaje rozmowa/zaakceptowanie faktu/rozstanie etc.
2. Cos jej nie pasuje, drazni ja. Np. jak ja zaczalem w domu wiecej ogarniac to i mojej sie zachcialo czesciej sie kochac.
3. Nie pociagasz juz
  • Odpowiedz
rozowa: ja mam nieco wyzsze libido na poczatku zwiazku, ale jak miną motylki to sie moge pukac raz na dwa lata albo wcale
Mimo ze partner mnie kręci, ale dla mnie seks nie oznacza miłości, pożądanie to nie miłość. szukalam partnera ktory kocha sercem, a nie penisem.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie napisałeś w jakim wieku jest dziewczyna. Jeśli jesteście przed trzydziestką, to możliwe, że z wiekiem zachce jej się bardziej seksu (tzw. wiek balzakowski). Ale ogólnie sytuacja trochę nieciekawa, jeśli z nią pogadasz i nie powie wprost, to najlepiej byłoby z tym iść do jakiegoś psychologa/seksuologa. Taki związek bez seksu jest bez sensu, długo nie dasz rady.
  • Odpowiedz