Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, jestem 4 lata w związku z dziewczyną starszą o 3 lata. Wszystko układa się super, ale od roku seks raz/dwa razy na 2-3 miesiące. Ja mógłbym praktycznie codziennie/co parę dni, a jej wystarcza tak rzadko. #bolecnaboku odpada. Jakieś sugestie?
#seks #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f51502d6c849ff6cfff3d49
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 43
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: nie wiem skąd ten problem u Ciebie, ale z doświadczenia...

jak wszystko inne jest super to nawet nie myśl o tym, żeby rozstawać się przez seks, chociaż domyślam się, że czasem jesteś sfrustrowany. rozmawiajcie o tym na spokojnie i szukajcie rozwiązania, może seksuolog...

byłem w podobnej sytuacji i bardzo żałuję swojej decyzji, seks codziennie lub co parę dni nie zastąpi tego co straciłem.
  • Odpowiedz
Kiedyś słuchałem audycji w TOK FM i właśnie facet się żalił że on to by mógł codziennie, ma wysokie libido mimo że już 40+, a żona to ma ochotę raz na jakiś czas, libido już dość niskie.
Konkluzja była prosta i brutalna: MASTURBACJA.

Zwal se #!$%@?. Po prostu. Masz za duże libido, trzepaj kapucyna i tyle.
  • Odpowiedz
@Jarem12: To byłem ja.
@AnonimoweMirkoWyznania: Przeczytaj, może Ci się przyda. Być może macie różne rodzaje pożądania. Poza tym na pożądanie mają wpływ różne rzeczy, choroba, stres, jakość związku itp. Dodatkowo, na początku związku seksu jest więcej bo jesteście zakochani i działają na was hormony. Normalną sytuacją jest, że po jakimś czasie częstotliwość stosunków się zmnienia i seksu jest mniej niż na początku relacji.
Musicie ze sobą na spokojnie porozmawiać. Ewentualnie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: może pogadaj z nią? Ludzie są w związkach, a nie potrafią rozmawiać. Sam miewam/miewałem okresy, że jako facet mam 0 libido (głównie przez leki i sytuację w życiu) i wystarczy szczera rozmowa. Tam człowiek sobie wkręca różne historie, że coś nie tak
  • Odpowiedz
WierzgającaMaciora: > A niestety u kobiet to libido potrafi zaburzyć prawie wszystko

Najlepszym lekiem dla mężatki z zaburzonym libido jest przygoda z obcym gościem na imprezie z koleżankami, wtedy wszystkie przeszkody znikają. Niestety działa tylko doraźnie, bo wraz z powrotem do męża problem powraca.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@jmuhha: byliśmy razem ponad dwa lata, zawsze miała mniejsze potrzeby niż ja, ale w zeszłym roku te różnice osiągnęły ogromne rozmiary.

ja się dodatkowo przez to roztyłem, to wcale nie pomagało we wzbudzaniu pożądania...

ale dziewczyna była cudowna, nie poznałem nigdy nikogo tak szczerze skromnego jak ona, trochę ją to blokowało, bo bała się mówić o swoich przemyśleniach, ale na przykład, po każdej wizycie w kinie, jak już pociagnalem ja troche
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: wtf do różowa, kocha sercem, a nieś penisem? A wiesz czym odróżnia się miłość platoniczna taka jak do rodziny, a czym do partnera? Pożądaniem, bo pożądanie Zbliża, wiąże pare i umacnia ich więź, przez co nje żyją jak znajomi. Pożądanie w związku jak i miłości to musi być podstawa.
  • Odpowiedz
OP: @somskia
@rowerowa_panienka
@guest

Rozmawiałem, niestety twierdzi, że tak już ma i poruszając ten temat próbuję wzbudzić u niej poczucie winy.

Niestety ogólnie sytuacja mnie mocno frustruje, a dla mnie seks jeden-dwa razy w miesiącu, a czasami rzadziej to niestety za mało. Wkurzam się i trzymam to w sobie. Jednak tak jak pisałem, wszystko oprócz seksu jest OK.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
OdległyTyran: Z usług roksy w przeważającej większości nie korzystają wcale single, bo oni otwarcie kombinują ze zwykłymi kobietami. Z roksy korzystają faceci tacy jak ty, którzy chcieliby seksu z żoną, ale jest dla nich nieosiągalny. Zdradzać romansując z innymi kobietami nie chcą, bo kochają swoje partnerki i nie chcą ryzykować. Roksa daje im kompleksowe rozwiązanie wszystkich problemów. Gwarantuje dyskrecje, brak seksualnej frustracji, a żony dzięki temu zyskują spokój i brak presji.
  • Odpowiedz