Wpis z mikrobloga

Może być manewr cofania, zmiany kierunku jazdy czy zmiany pasa ruchu. Ale nigdzie w PRD nie ma manewru parkowania. Chyba ze najedziesz konkretny art, wtedy udarze się w pierś.


@mch_rav: W prawie nie znajdziesz też definicji abażuru co nie znaczy, że nie ma czegoś takiego jak abażur.

Parkowanie jest manewrem i można powiedzieć manewr parkowania. A to, że taka definicja nie istnieje w PrD to jest inna sprawa. NIe zmienia to
@themindcrusherHS: Ja bym ustapil temu co cofa, bo on wykonal juz czesc pracy, tzn. zauwazyl miejsce wczesniej niz ja, ustawil sie w odpowiedniej pozycji, wrzucil wsteczny, moznaby rzec, ze jest bardziej zaawansowany w procesie parkowania na tym miejscu niz ja, ktory jechalem sobie do przodu i wlasnie zobaczylem miejsce. Wiec nie bedac chamem, ustepuje.
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Czyli mam racje. Co do Twoich przykładów. Są tak samo trafne jak nazywanie świateł drogowych - długimi. Oczywiście większość osób zrozumie o co Ci chodzi. Tylko dalej nie jest to poprawne, bo tak jak nie ma świateł długich tak nie ma manewru parkowania. To jest tak samo jak na machanie powiedział bym manewr witania się. Tak samo merytoryczne.
Czyli mam racje


@mch_rav: Nie masz racji. Jest coś takiego jak manewr parkowania.

Są tak samo trafne jak nazywanie świateł drogowych - długimi.


@mch_rav: To też jest poprawne.

Tylko dalej nie jest to poprawne, bo tak jak nie ma świateł długich tak nie ma manewru parkowania


@mch_rav: Oczywiście, ze jest to poprawne. Tak samo jak poprawne jest powiedzenie na heroinę narkotyk i nie trzeba mówić substancja psychoaktywna. Tak samo
Pobierz
źródło: comment_1599243003xT5EsbKTDVFfCl8y7ulaJC.jpg
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol:

Rozmowa dotyczy sformułowania manewr parkowania a Ty odlatujesz coraz bardziej, Najpierw abażur teraz narkotyki. Chłopie wróć na ziemie. Pomijam już fakt, że pytanie w poście dotyczy egzaminu na prawo jazdy, nie rozmowy z kolegą przy piwie. Wiec warto nie szerzyć głupot, tak żeby na np egzaminie nie wyjść na idiotę.

Nauczyłeś się już definicji słowa manner, czas na inne. Powodzenia.

Proszę tylko nie poć się więcej bo nie będę poświęcał
Rozmowa dotyczy sformułowania manewr parkowania


@mch_rav: Dokładnie i parkowanie to czynność w którym następuje zwrot pojazdu prowadzący do zajęcia zamierzonej pozycji. Czyli jest to manewr. Koniec kropka.

egzaminu na prawo jazdy, nie rozmowy z kolegą przy piwie.


@mch_rav: A rozmawiasz w internecie czy piszesz ustawę?

. Wiec warto nie szerzyć głupot,


@mch_rav: Ty szerzysz głupoty.

tak żeby na np egzaminie nie wyjść na idiotę.


@mch_rav: Wiesz jak w