Wpis z mikrobloga

@Karp_Molotow: Ma na myśli fazę muru do której niedługo wleziesz, hormony zaliczą ostry rollercoaster w dół i jak nic nie będziesz robił w kierunku terapii i zmiany myślenia to na 95% znowu zaczniesz pić. Standardowy scenariusz, my alkusy nie różnimy się od siebie prawie w ogóle.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Karp_Molotow: odkryjesz swoje emocje które nie będą miały ujścia. Może się okazać że jesteś zupełnie innym człowiekiem. Może się okazać że będzie spoko, ale po 3 miesiącach większość się rozbija o mur.
  • Odpowiedz
@programista_1k: 36 dni, teraz policzyłem, myślałem że to już więcej xD samopoczucie względnie w normie, o ile jeszcze niedawno miałem w cholerę planów dotyczących mieszkania i pokoju i w ogóle wylewała się ze mnie pozytywna energia tak ostatnio się to zrobiło bardziej "normalne" wszystko ale jest na pewno lepiej niż gorzej, od jakiegoś czasu zacząłem w końcu regularnie oszczędzać pieniądze które gdzieś ciągle uciekały a ja nawet nie wiedziałem kiedy i
  • Odpowiedz
@Karp_Molotow: Wystarczy, że raz Ci się zachce. Nie masz pojęcia jak do tego nie dopuścić, a jak już dopuścisz jak sobie z tym poradzić. A zachce się, prędzej niż później w obecnej sytuacji. Ja naprawdę Cię kolego nie straszę, ja po prostu widziałem ten schemat setki razy. I jesteś kolejną osobą która myśli, że jest wyjątkowa i jej to nie dotyczy. To też widziałem setki razy. I masz wybór, albo dalej
  • Odpowiedz