Wpis z mikrobloga

Jako, że większość tematów na wykopie toczy się wokół różowych pasków i to głównie w tym bardzo złym kontekście (baby to zuo!) to do czego w zasadzie jesteśmy Wam, opy, potrzebne? Seks można mieć za pieniądze, więc to już odpada na starcie.
Dopóki nie założyłam konta na wykopie i dopóki nie zajrzałam na forum Braci Samców nie mialam pojęcia, że mezczyzni aż tak bardzo nienawidzą kobiet. Tzn. ci mężczyźni spędzający życie w internetach bo ci, których znam w życiu realnym to wręcz przeciwnie - lubią kobiety i nie mają z nimi większych problemów. A tu jakoś tak mizogonicznie... Choć nie lubię tego słowa bo feministką nie jestem.

#rozowepaski #niebieskiepaski
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mezczyzni aż tak bardzo nienawidzą kobiet


@Takata_atakat: bo tutaj jest pełno debili, którzy niepowodzenia w związkach przekładają na nienawiść do płci przeciwnej co jest idiotyczne. To są osoby z niską inteligencją emocjonalną.

A druga sprawa to po prostu proporcje. Na forach kobiet pewnie jest przeświadczenie, że to faceci są źli, a taka prawda że obie płcie są porąbane. Na świecie jest więcej małżeństw nieudanych niż udanych. Niektórzy są ze sobą
  • Odpowiedz
@dziecielinapala

Ale że nowe procedury i całkiem inny program to zapytałam ziomka jak coś zrobić. To mi jebnął śmiechem w twarz, że skoro mam wyższe stanowisko to powinnam wiedzieć ¯_(ツ)

To może przez jakiś krotki okres czasu powinnaś być na niższym stanowisku by się wdrożyć? Nie byłoby hejto od innych pracowników, bo IMO gość ma rację ¯_(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@dziecielinapala

normalnie uczyłam się na oficera to mi mówili, że rozkazu od baby nie przyjmą xD i dalam sobie spokój i wiodę życie korposzczura ¯_(ツ)_/¯

Już studiowałaś na uczelni wojskowej i zrezygnowałaś?
  • Odpowiedz
@Lucider5: jak przychodzi nowy dyrektor z innej firmy to też musi najpierw ogarnąć nowe procedury, a nie rodzi się z tą wiedzą, wy tam jesteście normalni? Skoro ktoś uznał, że powinnam mieć wyższe to nie za darmo tylko z racji doświadczenia i większych umiejętności, a zawsze w nowej firmie jest parę nowych rzeczy żeby się wdrożyć. Pracowałeś kiedyś?
  • Odpowiedz