Wpis z mikrobloga

@Zabi96: Po tej grupie można często zgadnąć jaki akurat był ciekawy rzut na elnino xDD, oczywiście autorzy postów przypadkowo wybierają je do rozbiórki jakiś czas później, ofc już w regularnych cenach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KaraczenMasta: Ogólnie grupa i większość jej członków jest spoko.
Jeśli chodzi o flakony to trafiłem tam kilka steali, swoje też zawsze tak szybko i bez problemu sprzedawałem, gdzie na wypoku nikt nawet się o nie nie zapytał
Ale największym rakiem jest grupa rozbiorkowiczów, którzy nagminnie dodają 30-40% narzutu i moderatorzy którzy się zawsze #!$%@?ą jak im się coś nie spodoba i robią dziwne fikołki z akceptacją postów
@Zabi96: Te grupy to straszny rak. Admini blokują wszystko, każdy nastawiony na swój zysk. To co mamy na tagu to naprawde jest mega sprawa i mega ludzie. Jeden Mirek potrafił zostawić dekanty mojemu trenerowi na silce, @Mu5hr00m odcinał mi swoje wężyki bo obiecałem Mirkowi ze wysle mu paczkę jeszcze dzis ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak jestesmy w temacie Le Male Le Parfum to od siebie dodam ze
@Zabi96: kupiłem tam ze 20 flakonów za grosze, ostatnio upolowałem Fahrenheita z 1990r, rozbiórki też jeden gość robi (albo robił) w doskonałych cenach, ale wielu jest cwaniaczków, tak jak pisałeś. Z jednej strony fajnie, bo łatwo sprzedać flakony i próbki, znacznie łatwiej niż na perfuforum czy tutaj, z drugiej strony sporo cwaniaczków :P
@ciwu: ja tam kupowałem od Sowy Eau Sauvage Cologne parę miesięcy temu za jakieś grosze typu 0,6 czy 0,8 za ml bo rozlewał z litra, bardzo możliwe że ten typ się pozbył też takiej odlewki xD Uciekłem stamtąd jakiś czas temu przy akcji z perfumami z tk maxxa, która przelała czarę goryczy.
@kakkerlak chodzi ci raczej o klasycznego eau sauvage, pamiętam tę rozbiórkę ale trochę czasu minęło więc nie odnoszę się do cen, a akcja z piverami to totalny odlot xD