Wpis z mikrobloga

@Specjalista_Plus:
Cześć, wyjeżdżam za granicę (UE) i mam kilka pytań.

Posiadam ofertę na kartę prepaid - Aktywna taryfa to Nowy Plush
Aktywne promocje: Internet,Rozmowy,SMS/MMS bez limitu (Limit 9,71GB, w tym limit UE 2,65GB)
Aktywne pakiety: GPRS Roaming Limiter (250 PLN)

Jeżeli dobrze rozumiem to na terenie UE mogę za darmo korzystać z internetu dopóki nie przekroczę limitu danych 2,65 GB, tak? A co z rozmowami? Gdzieś niżej widziałem że na terenie UE za darmo ale czy w moim przypadku też? Nie mam ABO, ani żadnej umowy, po prostu co miesiąc doładowuję konto i mam włączony pakiet za 25zł.

#plus
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@taki_dzik: Tak, rozmowy masz za free. Po paru miesiącach korzystania poza pl może spotkać Cię "polityka uczciwego korzystania" czy jak to się tam zwie Do netu lepiej kupić kartę na miejscu.
@taki_dzik: hej, jak najbardziej połączenia, SMS/MMS (zarówno wychodzące jak i przychodzące) na terenie UE będą darmowe i bez limitu. Zapewnia Ci to aktywna promocja "Internet,Rozmowy,SMS/MMS bez limitu".
Pamiętaj jednak, ze do tyczy to połączeń, SMS/MMS tylko na europejskie numery. Czyli jeśli przykładowo będziesz chciał zadzwonić na numer z kierunkowym do Meksyku, to już nie będzie to darmowe.