Wpis z mikrobloga

@bolsonn: mam ten telewizor od tygodnia i tak:
plusy: -Qled za 2k, jakość obrazu bardzo dobra , w 4K i HDR wręcz mnie szokuje, w porównaniu z poprzednim na matrycy IPS
-Kolory naprawdę Qled daje różnice , ale musi być dobre źródło
-jakość wykonania bardzo dobra, cieniutka ramka , sam telewizor cienki i waży tylko 10 kg , sprzedawcy w Euro AGD z ciekawości go oglądali i im się podobał.
-android
  • Odpowiedz
@ainam102: a wiesz jak sobie radzi z światłem ? tzn. na przeciwko okna mam LEDa i w dzien praktycznie wszystko się od niego odbija jak od szyby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
oglądam głównie wieczorem , a w dzień mam rolety zaciemniające 100% więc nie pomogę. ekran nie jest matowy więc mogą być odbicia.
  • Odpowiedz
@bolsonn: VA gorzej radzą sobie z dobiciami światła. Mają bardziej błyszczące matryce. Jeśli masz mocno nasłoneczniony pokój, to być może nawet IPS będzie lepszym rozwiązaniem. Zwłaszcza w tych tanich modelach.
Jeśli chcesz, możesz brać tego 7050, ale on nie ma pilota z żyroskopem i jest to bardzo, bardzo podstawowa wersja. Może być za ciemny.
Jak masz możliwość, to łap 8050. Lepsze kolory, jaśniejszy i z pilotem magic. Spora różnica jakości.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Airwolff jest możliwość przestawienia na inną ścianę więc to nie główny czynnik, teraz ciężko określić jaki tv ma najlepszą płynność obrazu bo każda firma ma swoje skale...
  • Odpowiedz