Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
To uczucie kiedy twoja babcia ma ciekawsze życie towarzyskie niż ty...

Sierpień spędziłem u babci, bo rodzice w mieszkaniu robią remont. Jeszcze do piątku posiedzę.

Jak mi żal dupe ściska xd Babcia sobie co weekend wychodzi do znajomych na likierek i na brydża. Albo jedzie rowerami ze znajomą na działkę, grilla. Albo nad morze. Była nawet kilka razy na siłowni na wolnym powietrzu z koleżankami. A ja jak ten debil gniję w domu i wyjadam ciastka i pralinki pochowane po szafkach albo siedzę z laptopem na balkonie odganiając się od komarów ehh. Czasami zaprasza koleżanki i sobie piją kawę z rumem, plotkują i hihoczą przy muzyce Krawczyka czy co tam leci w tv xd a ja siedzę zamknięty w pokoiku modląc się żeby mnie nie zawołały XDD

Oczywiście nie raz chciała mnie zabrać na działkę itd ale mi głupio siedzieć z emerytkami. Jedyne gdzie wychodzę to z nią do Lidla albo Netto bo jak mówię że nie chce to mnie bierze na litość, że będzie musiała sama ciężkie siaty nosić xd no i tak wyglądają moje wakacje co roku... w sumie całe moje życie. 0 znajomych w realu, 0 chęci do wyjścia gdziekolwiek ehhh

W ten weekend na rynku był jakiś koncert na koniec wakacji to też oczywiście ona poszła z koleżanką, a ja jak zwykle gniłem w łóżku z netflixem udając że śpię. Około 21 wróciła po kurtkę i poszła dalej, wróciła ostatecznie po 1 w nocy. Ja mam prawie 23 lata a nigdy nie byłem poza domem do tak późnej godziny xd Żeby było mi głupiej to nawet na FB jest bardziej aktywna ode mnie. Babcia ma prawie 65 lat.....

Taki żywot mój, przegrywa

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zalesie #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f4ff33e6c849ff6cfff3b7b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
To uczucie kiedy twoja babcia ma ci...

źródło: comment_1599083703JCKQFH8qOe7LMa1KrTDUy1.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@przegryw_muszek: z drugiej strony czy spędzanie czasu z Grażynkami 60+ by mu pomogło? Chyba wątpię. Mogłoby być gorzej. Inaczej gdyby gośc miał 15-16 lat, ale ma 23 XD

W tym wieku ludzie śluby biorą, rodzą dzieci, wyjeżdżają za granicę. A jego wspomnienia to byłby grill i granie w karty z babcią i jej koleżankami xd
  • Odpowiedz
@niezwornowazony:
patrząc na takie starsze babcie/dziadków, można nauczyć się co to znaczy prawdziwe nieprzejmowanie się życiem.
Siedzisz sobie w autobusie, nagle wbija jakaś babcia, dosiada się do innej babci, i zaczyna rozmawiać na jakiś losowy temat o nfz/wnuczkach/kościele/itd, czasami się zastanawiam jak to jest możliwe
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: no to może czas ruszyć dupę a nie pisać wysryw na wykopie, odłóż na chwilę telefon, zaplanuj i zrób. Mam podobną sytuację, dziadkowie co chwilę coś robią, o rodzicach nie wspomnę bo już z pół świata zwiedzili, ja nie mogę być gorszy. Trochę mniej gadania, a trochę więcej akcji proszę.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: myślę, że spędzenie czasu z emerytkami nie byłoby najgorsze, jakbyś się wkręcił w towarzystwo, to zyskujesz kolejne babcie, one cię lubią, a nuż mają jakieś fajne wnuczki i cyk, masz nowych znajomych w szerokim przedziale wiekowym
  • Odpowiedz
wykopek23: Przykre to co piszesz ale dlaczego nie chcesz wychodzic , ogladanie netfixa czy granie w gry NIC ci nie da - tylko oglupia ludzi.
Lepiej spedzac czas z ludzmi, nie koniecznie z babciami level 60 (choc dobrze jest posluchac innych ludzi) ale na pewno kogos bys poznal gdbys wychodzil, zagadywal, pomagal innym. Nawet najwieksze bogactwo nic ci nie da jezeli nie bedziesz miec zadnych przyjaciol. Znam bogaczy ktorzy maja wszystko
  • Odpowiedz
@niezwornowazony: Dlaczego nie? Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. Jak mnie zaczepi jakaś starsza pani, nie ważne czy sąsiadka, czy zupełnie obca osoba to możemy rozmawiać bez przerwy :) Ludzie młodsi nie są skorzy do rozmowy. Jak pożartować sobie w miejscu publicznym to tylko ze staruszkami.
  • Odpowiedz