Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania


a więc jestem w 3 klasie technikum, żadnej łatki nie mam przypiętej, mam paru kolegów z którymi mogę pogadać i się pośmiać, ale już problemem staje się nawiązanie nowej znajomości w szkole, czy zagadanie do dziewczyny na korytarzu/na ulicy, brakuje mi do tego odwagi. Nie umiem też w gadkę, jak stoję gdzieś z kolegami, to zwykle nic nie mówię albo bardzo mało, ciężko mi znaleźć temat albo pociągnąć go dalej.
Dlatego proszę was o rady dla mnie jak mogę się przełamać i coś z tym zrobić.
#szkola #licbaza #techbaza i trochę #przegryw #wychodzimyzprzegrywu #fobiaspoleczna

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f4fe84d6c849ff6cfff3b6b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: mi z kolegami z klasy też nie kleiła się gadka (w grupie), to gadałem i robiliśmy sobie jaja z ludźmi z innych klas. Czasami ludzie mają inne zainteresowania, poczucie humoru.
Jak łatwiej do kogoś "podbić" ? Dla mnie jest będąc ze znajomym, ewentualnie po dobrym wfie w zimie, na dworze, kiedy mózg jest wypełniony dopaminą i nie jesteś spocony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@halogen12v: dodając, czasami też byłem w takich grupkach, gdzie nie kleiła się w zupełnie gadka, ponieważ byliśmy pod niektórymi względami zupełnie inni: inna muzyka, spędzanie czasu w inny sposób po szkole, inny sposób bycia...