Wpis z mikrobloga

@DejanBellic: akurat ta nutka taka sobie wsm, ale cała płyta przednia, a jeśli chodzi o gatunek tego, to szczerze #!$%@? mnie obchodzi czy będzie się to nazywał rap, trap, pop, czy rock - ważne, że bangla i tyle, elo i pozdro z fartem
@Koniorro: chłopie, we

ale podpisywanie go pod rap

normalnie, tak samo jak Hey Ya jest podpisywane pod rap ( ͡° ͜ʖ ͡°)

że ktoś nie słucha rapu!

ale ja słucham w #!$%@? dużo rapu

Ale znawca się wypowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

odważne słowa jak na kogoś, kto robi błąd w nazwie jednego z najbardziej ikonicznych duetów rapowych ever
@Koniorro: Na szczęście nie jest to rapem, czyli najprostszym, najnudniejszym gatunkiem muzycznym. Bawi mnie to, że ktokolwiek może odebrać przynależność do tego gatunku za zaletę xD
@ShadyTalezz następny odbija o tematu i schodzi na outkast (°° gdzie nic nie pisałem o tych wykonawcach, czy słuchasz rapu to mam wątpliwości ((oo)).
Fajne masz argumenty aby nawet do literówki się przywalić ( ͡° ͜ʖ ͡°) z fartem ( )
@Koniorro: ale jakie ja mam mieć argumenty? Typek sobe w tracku rapuje, jest raperem i ma też typowo rapowane tracki więc nie ma żadnego powodu, żeby srać się o wrzucanie go pod tag rapowy, jakich jeszcze argumentów oczekujesz?
Outkast to na tyle kultowa grupa, że każdy kto słucha rapu nie powinien mieć żadnego problemu z napisaniem tej nazwy, dlatego to ja mam wątpliwości co do tego czy ty suchasz rapu czy